Hnedý kvietkovaný kufrík


ID3706
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 07/2016. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Do kufríka vojdu 36W UV lampy značky promed, alebo UV lampy s max. rozmerom 23 x 22 x 10 cm. Kufrík má 6 výklopných políc na uloženie drobností. Dá sa uzamknúť. Povrch kufríka je umývateľný vlhkou handričkou. Hnedý povrch je oživený trblietkami, ktoré sa neotierajú. Vonkajší rozmer kufríka 25 x 32 x 25 cm.

Trblietavý kozmetický kufík

Hnedý kufrík s kvietkami má ľahko umývateľný povrch,  ktorý je ožívený jemnými trblietkami. Trblietky z kufríka neopadávajú. Rozmery kufríka sú 25  x 32 x 25 cm.

zavretý kufrík

Rozložený kufrík

Po otvorení kufríka môžete vyklopiť poličky do oboch strán. 3 do jednej a 3 do druhej strany. Do priestoru pod poličkami vojde UV lampa značky Promed alebo lampa s rozmerom max 23 x 22 x 10 cm.

kufrík

Ako vyzerá tento kufrík

Vo videu môžete vidieť skutočnú veľkosť kufríka. Povrch kufríka je s kvietkovaným vzorom, zdobený trblietkami, ktoré neopadávajú. Vo vnútri kufríka sú vyklápacie poličky. 3 na jednej strane a 3 na druhej. Po vyklopení poličiek sa vytvorí priestor pre UV lampu. Pri vkladaní ju musíme však trochu nakloniť. Do poličiek môžete naukladať uv gély, akryly, štetce, ozdoby alebo iné pomôcky.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018