Kockovaný kufrík so zrkadlom


ID3708
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 07/2016. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Krémový kufrík s umývateľným povrchom podobným koženke. Povrch má štvorčekovaný plastický vzor. Kufrík umývajte vlhkou handričkou. Vo vnútri sú 3 poličky a otvárateľné zrkadlo. Poličky zasahujú do cca polovice kufríka. Druhá polovica je voľná a môžete do nej uložiť väčšie veci. Do kufríka vojde aj malá LED lampa. Vonkajší rozmer 22 x 38 x 20 cm.

Úzky kufrík

Podlhovastý krémový kufrík je praktický, vhodný na kozmetiku, akrylovú sadu alebo aj bižutériu. Jeho vonkajšia strana je ľahko umývateľná, použite nato však iba vlhkú handričku.

 

uzky kufrik

Otvorený kufrík

Kufrík má vo vnútry vyklapacie poličky a zrkadlo. Poličky sa dajú vyklopiť viac ako je zobrazené na fotografii.

otvorený kufrík

Veľkosť kozmetického kufríka

Vo videu si môžete všimnúť akú má kufrík v skutočnosti veľkosť. Úzky krémový kufrík má na povrchu kockovaný vzor, ktorý sa dá jednoducho umývať vlhkou handričkou. Do kufríka sa vojde akrylová sada, malá LED lampa alebo doň môžete naukladať iné pomôcky. Je vhodný tiež na uloženie a prenášanie kozmetiky alebo bižutérie. Súčasťou kufríka sú kľúče na jeho uzamknutie.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017