Blog

Kozmetický kufrík s kresbou dreva


ID4619
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Čierny kufrík s hliníkovými hranami, ktoré zabezpečujú jeho pevnosť a stabilitu. Povrch je potiahnutý materiálom podobným koži s prírodnou kresbou dreva.... Celý popis
Bežná cena 39.90 €
Ušetríte 28% 10.91 €
Naša cena 28.99 €
Zľava platí do 25.06.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Čierny kufrík s hliníkovými hranami, ktoré zabezpečujú jeho pevnosť a stabilitu. Povrch je potiahnutý materiálom podobným koži s prírodnou kresbou dreva. Kufrík na kozmetiku môžeme využiť aj na uloženie šperkov, alebo na pomôcky potrebné na gélové nechty. Vo vnútri je uložený kľúč na jeho uzamknutie. Po otvorení vidíme zamatom vystlané vnútro, ktoré je delené. Vrchnú časť tvoria výklopné police, ktoré môžeme z kufríka vyňať a pod nimi sa nachádza priestrannejšia časť. Do nej sa pohodlne zmestí aj 36W UV lampa, LED alebo dual lampa či brúska. Nosnosť 2 kg. Vonkajší rozmer kozmetického kufríka je 33 x 25 x 25 cm.
štítok Akcia, Zľava
farba čierna
dĺžka 33 cm
šírka 25 cm
výška 25 cm

Kufrík s dizajnom dreva

Je čiernej farby so vzhľadom dreva. Je ľahko umývateľný postačí na to vlhká handrička. Rozmer kufríka je 33x25x25 cm. Súčasťou balenia je kľúč, ktorým si ho môžete uzamknúť.

Kufrík s dizajnom dreva

Vnútorné delenie kufríka

Policový systém kufríka môžeme jednoducho vybrať, a tak nebude prekážať pri vkladaní rozmernejších pomôcok. Vrchné výklopné police majú vyberateľný deliaci systém, pre bezpečné uloženie lakov a gél lakov.

Vnútorné delenie kufríka

Detail políc vybratých z kufríka

Vyklápajú sa do oboch strán a sú predelené na menšie časti. Vhodné na uloženie gél lakov, lakov alebo iných kozmetických pomôcok.

Detail políc vybratých z kufríka

Čierny kufrík s kresbou dreva je vhodný pre dámy, slečny ale aj pánov. Je určený na uloženie rôzneho materiálu, pomôcok a prístrojov. Vďaka hliníkovej konštrukcii je pevný, stabilný a ľahko prenosný. Povrch kufríka môžeme udržiavať mokrou handričkou. Oceniteľnou výhodou je odnímateľná polica, ktorá sa nachádza vo vrchnej časti kufra. Táto odnímateľná časť má dve výklopné poličky s členením, aj toto členenie sa dá odstrániť. Celý kufrík ako aj poličky sú potiahnuté čiernym zamatom, ktorý sa ľahko udržiava a čistí. Do spodnej časti kufra sa zmestí 36W UV lampa alebo brúska. Rozmer kufra je 33 x 25 x 25 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019