Blog

Kozmetický kufrík s kroko vzorom


ID3927
Odošleme to hneď zajtra! Máme posledných 8 kusov
Ružový kufrík s povrchom podobným koži a kroko vzorom. Vo vnútri sú výklopné police na uloženie menších vecí. Roztiahnutím políc sa otvorí väčšia spodná... Celý popis
Bežná cena 39.90
Ušetríte 13% 5.00
Naša cena 34.90
Zľava platí do 20.09.2018
uvedené ceny sú s DPH

Popis produktu

Ružový kufrík s povrchom podobným koži a kroko vzorom. Vo vnútri sú výklopné police na uloženie menších vecí. Roztiahnutím políc sa otvorí väčšia spodná časť, do ktorej môžete vložiť aj 9W UV lampu, 36W lampu alebo LED lampu. Vonkajší rozmer kufríka je 32 x 25 x 25 cm.

štítok Výpredaj
farba ružová
šírka 25 cm
dĺžka 32 cm
výška 25 cm

Kozmetický kufrík

Ružový kroko kufrík je ideálny na uloženie pomôcok na gélové nechty alebo na kozmetiku. Jeho povrch je koženkový a dá sa čistiť.

zatvorenyRozložený kufrík

Vo vnútri kufríka je šesť vyklápacích políc. Sú ideálne na uloženie UV gélov, nejakých ozdôb alebo iných drobných vecí. Pod poličkami je priestor na brúsku alebo LED lampu.

rozlozeny

Využitie tohto kufríka

Kozmetický kufrík je v ružovej farbe s kroko vzorom. Povrch kufríka je umyvatelný. Kufrík obsahuje uzamknutie na kľúč. V hornej časti kufríka je šesť výklopných poličiek vystlaných čiernym zamatom. Ideálne na uloženie drobností ako sú ozdoby, trblietky, poprípade laky a gély. V spodnej časti kufríka je väčší priestor na uloženie 9W UV lampy, 36W UV lampy alebo LED lampy. Kufrík je ľahký, preto sa s ním ľahko manipuluje. Jeho rozmery sú 32x25x25 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018