Blog

Krémový kufrík na kozmetiku


ID3885
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme posledných 5 kusov
Krémový kufrík na nechty a kozmetiku. Do kufríka vojde 9W lampa a LED lampy. Má 6 výklopných poličiek na uloženie drobností. Kufrík má dva kľúče, ktorými... Celý popis
Naša cena 28.99 €
uvedené ceny sú s DPH (20)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Krémový kufrík na nechty a kozmetiku. Do kufríka vojde 9W lampa a LED lampy. Má 6 výklopných poličiek na uloženie drobností. Kufrík má dva kľúče, ktorými sa dá uzamknúť. Je praktický na prenos kozmetiky, alebo prípravkov a pomôcok na nechty. Rozmer kufríka 32 x 25 x 25 cm.
farba žltá
šírka 25 cm
dĺžka 32 cm
výška 25 cm
štítok Akcia

Zatvorený kufrík

Krémový kufrík má hladký povrch, ktorý jednoducho očistíte mokrou handričkou. Môžete ho využiť na gélovú sadu alebo kozmetiku.

zatvoreny

Otvorený kufrík

V kufríku sa nachádza šesť vyklápacích poličiek. Na ne si môžete naukladať UV gély, gél laky, ozdoby, štetce alebo iné drobností. Pod policami je väčší priestor, kde sa zmestí aj 36W UV lampa alebo brúska.

otvoreny

Veľkosť tohto kufríka

Béžový kufrík je moderný a veľmi prakticky. Vnútro kufríka je olemované čiernym zamatom. Kufrík sa otvára do dvoch strán. V hornej časti sú výsuvné priehradky. Po vysunutí priehradok sa odkryje spodná časť kufra, kde je dostatok miesta na uloženie väčšieho materiálu, 36W lampy alebo brúsky.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018