Blog

Krémový lakovaný kozmetický kufrík


Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 8 kusov
Kufrík na nechty a kozmetiku, ktorý svojim dizajnom pripomína kabelku. Po otvorení nájdete dômyselný policový systém, vďaka ktorému bude mať každá pomôcky... Celý popis
Bežná cena 37.90 €
Ušetríte 13% 4.91 €
Naša cena 32.99 €
Zľava platí do 18.12.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Kufrík na nechty a kozmetiku, ktorý svojim dizajnom pripomína kabelku. Po otvorení nájdete dômyselný policový systém, vďaka ktorému bude mať každá pomôcky svoje miesto. Jedna z políc je členená pre bezpečný prenos lakov, alebo gél lakov. Penový rozdeľovač sa však dá vybrať a ak nepotrebujete prepravovať malé fľaštičky, policu použijete jednoducho bez neho. Spodná časť, ktorá sa nachádza pod policami je priestrannejšia, no zmestí sa tam len menšia dual lampa. Celý policový systém je možné jednoducho vyňať z kufríka. Samotný kozmetický kufrík tak môžete použiť na prepravu väčších pomôcok, alebo ako menšiu cestovnú tašku. Môžete ho nosiť v ruke, alebo súčasťou je aj popruh na plece. Vonkajší rozmer celého kabelkového kufríka je 35 x 24,5 x 30,5 cm.
štítok Novinka, Vianoce
farba žltá
dĺžka 35 cm
šírka 24.5 cm
výška 30.5 cm

Rozmery kufríka

Béžový kabelkový kufrík má praktické rozmery. Svojím tvarom a vonkajším dizajnom pripomína kabelku. Lakovaný povrch kabelky pôsobí veľmi luxusne a je výborný na údržbu. Tento kabelkový kufrík je vysoký 30 cm a široký 24,5 cm. Jeho dĺžka je 35 cm.

Otvorený kabelkový kufrík

Vbútro kufríka je z pevných políc, ktoré sú rozdelené do priehradok. Na jednej polici je vyberateľná militovaná vložka s 12 otvormi pre bezpečné uloženie lakov.

Vyberateľné priehradky

Priehradky s policami sa dajú jednoducho vybrať z kufríka a používať ho aj bez nich.

Kufrik bez priehradok

Kufrík má väčší priestor na uskladňovanie, ak z neho vyberiete vnútornú priehradku. Dokonca sa dá takto použiť aj ako cestovná taška s luxusným dizajnom.

Kufrík bez priehradok má

Elegantný, moderný a zároveň praktický kozmetický kufrík, ktorý si určite zamiluje každá žena, nechtárka alebo kozmetička. Jeho ľahko udržiavateľný lakovaný povrch je krémový s jemnou perleťou. Oslnivý lesk si podmaní každé oko. Po jeho otvorení sa objaví pevná časť poličiek a priehradok. Na jednej z nich je molitanová vložka s 12 otvormi na bezpečné uloženie lakov. Police sa dajú ľahko dať preč. Súčasťou kufríka je aj popruh na rameno. Rozmer kufríka je 35 x 24,5 x 30,5 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019