Blog

Krémový lakovaný kozmetický kufrík s bočnými vreckami


Na sklade Máme už len 1 kúsok!
Kozmetický kufrík v modernom lakovanom prevedení. Kufrík slúži na uskladnenie akéhokoľvek materiálu. Jeho rozmery sú 28 x 23 x 25 cm. Na vnútornej otváracej... Celý popis
Bežná cena 38.90 €
Ušetríte 23% 9.00 €
Naša cena 29.90 €
Zľava platí do 13.08.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Kozmetický kufrík v modernom lakovanom prevedení. Kufrík slúži na uskladnenie akéhokoľvek materiálu. Jeho rozmery sú 28 x 23 x 25 cm. Na vnútornej otváracej stene je malý priestor z priehľadného materiálu. Na bočný stranách kufríka sú ďalšie úložné priestory s možnosťou zapínania na zips. Vo vnútri sa nachádza ľahko vyberateľná polička. Tá po otvorení ponúka ďalšie možnosti na uskladnenie kozmetiky, pomôcok na gélové nechty alebo kaderníckych pomôcok. Na jednej strane je úzka polička s penovou výplňou, ktorá sa dá vybrať. Na druhej strane sú 2 poličky pod sebou. Spodná dlhá je síce úzka, no svojou dĺžkou ponúka dostatok miesta. Vrchná polička je rovnako široká, ale predelená na polovicu. Po vybratí policového systému z kufríka, ho môžete použiť aj ako menšiu cestovnú tašku.
dĺžka 28 cm
šírka 23 cm
výška 25 cm
farba žltá
štítok Výpredaj

Krémový kozmetický kufrík

Krémový lakovaný kufrík má na svojom povrchu pripevnené rúčky, ktoré vcelku pripomínajú  väčšiu kabelku. Výška kufríka je 25 cm, a preto sa nemusíte obávať, že sa vám tam nezmestí materiál vyšších rozmerov.

Otvorený lakovaný kozmetický kufrík

Vyberateľná polička kufríka ponúka množstvo úložného priestoru. Bočné poličky slúžia na uskladnenie vecí menších rozmerov. Molitanová vložka ponúka priestor na uskladnenie 12 menších fľaštičiek, ako sú napríklad laky. No v prípade, že by vám tam prekážala, tak sa dá jednoducho vybrať.

Kozmetický kufrík bez poličky

Kufrík na prvý pohľad vyzerá síce ako kabelka, ale po jeho otvorení sa vám naskytne množstvo úložného priestoru. Vyberateľná polička ponúka priestor na uloženie vecí, ktoré majú väčšie rozmery.

Ako kufrík reálne vyzerá

Kozmetické kufríky sú veľmi obľúbené pre svoj moderný dizajn a praktické využitie zároveň. Jeho vonkajšie rozmery sú 28 x 23 x 25 cm, a však veľkou výhodou je pridaný úložný priestor po oboch bočných stranách. Lakovaný, metalický povrch je ľahký na údržbu, jednoducho sa dá očistiť mokrou handričkou. Vnútro tvoria police s priehradkami, ktoré sa dajú z kabelky vyberať a používať aj bez nich, čím sa zväčší objem pre úložný priestor. Na jednej z políc sa nachádza molitanová vložka s 12 otvormi. Tá sa dá taktiež vyberať. Jej využitie je hlavne pri lakoch, ktoré sa tak nerozbijú a neváľajú po kufríku. Súčasťou je aj popruh, ktorý si jednoducho pripnete na pútka kufríka a prehodíte cez plece.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020