Blog

Kufrík na nechty alebo kozmetiku


ID5531
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 10 kusov
Kozmetický kufrík, ktorý je elegantný. Povrch je podobný koži a tým aj ľahko umývateľný . Je na zips. Vo vnútri sú výklopné priehradky. Celú konštrukciu... Celý popis
Bežná cena 38.99 €
Ušetríte 23% 9.09 €
Naša cena 29.90 €
Zľava platí do 27.01.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Kozmetický kufrík, ktorý je elegantný. Povrch je podobný koži a tým aj ľahko umývateľný . Je na zips. Vo vnútri sú výklopné priehradky. Celú konštrukciu s priehradkami však môžete vybrať a kufrík použiť aj ako kabelu, alebo menšiu cestovnú tašku. Je teda veľmi praktický a má široké využitie. Súčasťou je aj popruh na rameno, ktorý môžete v prípade potreby upevniť do kovových očiek. Rozmer kufríka je 29 x 22 x 25 cm.
štítok Novinka, Výpredaj
farba čierna
šírka 29 cm
dĺžka 22 cm
výška 25 cm

Čierny kufrík zvnútra

V kufríku sa nachádza niekoľko priehradok, väčších ale aj menších rozmerov, na uskladnenie materiálu, ktorý si vy zvolíte. Kufrík má praktické využitie, či už v domácnosti alebo na profesionálne využitie. Na dne kufríka sa nachádza najväčšia priehradka, na bokoch menšie, ktoré sa dajú zároveň ľahko vyklopiť.

Kufrík zvonku

Kufrík je pokrytý čiernou látkou, podobnej koži. Z bočných strán je kufrík lemovaný striebornými zipsami, z vrchnej časti je rúčka na jednoduchú manipuláciu alebo prenášanie.

Čierny reprezentatívne vyzerajúci kufrík s imitáciu kože vhodný pre manikérky alebo vizážistky. Je navrhnutý tak aby všetko čo do neho vložíte bolo na poriadku a hlavne prehľadné. Súčasťou balenia je aj popruh na rameno, ktorý uľahčí prenos samotného kufríka. Rozmer kufríka je 29 x 22 x 25 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020