Blog

Kufrík na nechty alebo kozmetiku


Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Kozmetický kufrík, ktorý je elegantný. Povrch je podobný koži a tým aj ľahko umývateľný . Je na zips. Vo vnútri sú výklopné priehradky. Celú konštrukciu... Celý popis
Bežná cena 38.99 €
Ušetríte 23% 9.09 €
Naša cena 29.90 €
Zľava platí do 10.08.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Kozmetický kufrík, ktorý je elegantný. Povrch je podobný koži a tým aj ľahko umývateľný . Je na zips. Vo vnútri sú výklopné priehradky. Celú konštrukciu s priehradkami však môžete vybrať a kufrík použiť aj ako kabelu, alebo menšiu cestovnú tašku. Je teda veľmi praktický a má široké využitie. Súčasťou je aj popruh na rameno, ktorý môžete v prípade potreby upevniť do kovových očiek. Rozmer kufríka je 29 x 22 x 25 cm.
štítok Novinka, Výpredaj
farba čierna
šírka 29 cm
dĺžka 22 cm
výška 25 cm

Čierny kufrík zvnútra

V kufríku sa nachádza niekoľko priehradok, väčších ale aj menších rozmerov, na uskladnenie materiálu, ktorý si vy zvolíte. Kufrík má praktické využitie, či už v domácnosti alebo na profesionálne využitie. Na dne kufríka sa nachádza najväčšia priehradka, na bokoch menšie, ktoré sa dajú zároveň ľahko vyklopiť. Jedna polica je vystlaná penou na bezpečné uloženie lakov.

kufrik-na-nechty-alebo-kozmetiku-cierny-id38324.jpg (800×800)

Kufrík zvonku

Kufrík je pokrytý čiernou látkou, podobnej koži. Z bočných strán je kufrík lemovaný striebornými zipsami, z vrchnej časti je rúčka na jednoduchú manipuláciu alebo prenášanie. 

cierny-kufrik-na-kozmetiku-alebo-nechty-id38326.jpg (800×800)

Čierny reprezentatívne vyzerajúci kufrík s imitáciu kože vhodný pre manikérky alebo vizážistky. Je navrhnutý tak aby všetko čo do neho vložíte bolo na poriadku a hlavne prehľadné. Súčasťou balenia je aj popruh na rameno, ktorý uľahčí prenos samotného kufríka. Rozmer kufríka je 29 x 22 x 25 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020