Blog

Malý ružový kozmetický kufrík


ID4605
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 09/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Kozmetický kufrík s akoby ružovým koženým povrchom a kroko vzorom. Je využiteľný na uloženie menších vecí, ako sú líčidlá, alebo šperky. Aj napriek svojej veľkosti je vo vnútri dômyselne členený. Vďaka tomu využijete každý kúsok. Hornú časť tvorí polička na uloženie ôsmich lakov. Po jej vybratí ja spodná časť delená prepážkou umiestnenou v strede na dve časti. Jedna je s gumičkami pre uchytenie tekutých prípravkov. Tým sú uložené bezpečne bez toho aby fľaštička mala možnosť prevrátiť sa. V druhej časti je dostatok priestoru na uloženie pomôcok a na zadnej strane je vrecko, zabezpečené gumičkou, aby z neho predmety nevypadli. Kufrík môžete zamnkúť kľúčom, ktorý je súčasťou balenia. Rozmer celého kufríka je 16 x 20 x 16 cm.
štítok Akcia
farba ružová
šírka 16 cm
dĺžka 20 cm
výška 16 cm

Ružový kufrík s kroko vzorom

Kufrík má hladký povrch, preto sa ľahko udržiava čistý. Stačí na to vlhká handrička. Svoju kozmetiku alebo cennosti si uchránite uzamknutím kufríka. Kľúč je priložený v balení.

Ružový kufrík s kroko vzorom

 

Kufrík po otvorení

Kufrík sa skladá z vrchnej poličky, ktorá má priehradky na drobnejšie veci a spodnej väčšej časti. Do nej si môžete uložiť kozmetické prípravky alebo čo sami uznáte za vhodné.

Kufrík po otvorení

Rozložený kufrík 

Ak chcete mať vačší úložný priestor, poličku môžete jednoducho vybrať. Spodná časť je predelená na dve časti pričom v jednej z nich sú úchytné gumičky.

Rozložený kufrík

Ľahko prenosný kozmetický kufrík ružovej farby. Má moderný dizajn a jeho povrch pripomína kožu. Vhodný na uskladnenie drobností ako sú šperky, korálky, gél lak, make-up a podobne. Súčasťou kufríka sú aj kľúče na jeho uzamknutie. Vnútro je vystlané čiernym zamatom. Kufrík má poličku s malými priehradkami, ktorá sa dá vybrať. Je umiestená na kovových koľajničkách, po ktorých sa dá polička posúvať. Vnútri je vrecko a úchyty na stabilné uloženie materiálu. Túto spodnú časť je možné rozdeliť pomocou pohyblivej časti. Rozmer celého kufríka je 16 x 20 x 16 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019