Blog

Menší čierny kozmetický kufrík s 3D vzorom


ID5657
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 9 kusov
Povrch kufríka je podobný koži s vyrazeným 3D vzorom. Ľahko umývateľný vlhkou handričkou. Menší kozmetický kufrík, ktorý má dve výklopné police. Tie majú... Celý popis
Bežná cena 29.99 €
Ušetríte 27% 8.00 €
Naša cena 21.99 €
Zľava platí do 19.02.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Povrch kufríka je podobný koži s vyrazeným 3D vzorom. Ľahko umývateľný vlhkou handričkou. Menší kozmetický kufrík, ktorý má dve výklopné police. Tie majú vloženú penu s okrúhlymi výrezmi pre bezpečné uloženie lakov. Túto penu môžete pokojne vybrať a kufrík použiť bez nej. Do spodnej väčšej časti sa zmestí menšia dual lampa a rôzne pomôcky. Vnútro kufríka je vystlané čiernym zamatom. Prípadne môžete použiť kufrík aj na uloženie šperkov, kozmetiky, alebo kaderníckych pomôcok. Súčasťou je aj kľúč na uzamknutie. Rozmer kufríka je 30 x 20 x 20 cm.
štítok Novinka, Zľava, Výpredaj
farba čierna
výška 20 cm
dĺžka 30 cm
šírka 20 cm

Čierny kozmetický kufrík

Malý kozmetický kufrík čiernej farby s leskom je skvelou voľbou na akékoľvek použitie. Strieborný rám na bokoch chráni kufrík pred poškodením. Kufrík má praktické rozmery 30 x 20 x 20 cm.

Kufrík zvnútra

Vo vnútri kufríka sa nachádzajú dve vyklopiteľné poličky na boku, ktoré sa ale vybrať nedajú. Pena v týchto poličkách sa dá používať podľa možnosti. Dá sa vybrať podľa potreby.

Otvorený čierny kufrík

Priestor v poličkách spolu s penou umožňuje úschovu 24 lakov alebo iných pomôcok. Pod poličkami je priestor na uloženie napríklad menšej lampy.

Menší kozmetický kufrík, je veľký pomocník na uskladnenie alebo prenos rôzneho materiálu. Je vhodný pre kozmetičky, kaderníčky, nechtárky alebo len na domáce použitia. Skladá sa z dvoch výklopných políc, ktoré obsahujú penu s otvormi a jedného väčšieho úložného priestoru pod nimi na pomôcky a nástroje. Kufrík je možné zvonku aj zvnútra umývať vlhkou utierkou. Súčasťou kufríka sú aj dva kľúče. Jeho rozmer je 30 x 20 x 20 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020