Blog

Menší ružový kozmetický kufrík s 3D vzorom


ID5658
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledné 4 kusy
Jasný ružový kufrík so striebornými hranami. Povrch je podobný koži, na ktorej je vyrazený 3D vzor. Menší kufrík na nechty, je vhodný skôr na menšiu dual... Celý popis
Bežná cena 29.99 €
Ušetríte 27% 8.00 €
Naša cena 21.99 €
Zľava platí do 26.02.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Jasný ružový kufrík so striebornými hranami. Povrch je podobný koži, na ktorej je vyrazený 3D vzor. Menší kufrík na nechty, je vhodný skôr na menšiu dual lampu, alebo na akryl. Môžete ho použiť aj na kozmetiku, šperky, alebo iné drobnosti. Má dve výklopné police a v každej z nich je pena s okrúhlymi výrezmi pre uloženie lakov. Túto penu môžete vybrať a použiť kufrík bez nej. V spodnej časti je väčší priestor, ale 36W UV lampa sa tam nezmestí. Priloženým kľúčom môžete kufrík zamknúť. Celkový rozmer kozmetického kufríka je 30 x 20 x 20 cm.
štítok Novinka, Zľava, Výpredaj
farba ružová
dĺžka 30 cm
šírka 20 cm
výška 20 cm

Rozmery ružového kufríka

Lesklý ružový kufrík s 3D vzorom je menších rozmerov. Výška kufríka je 20 cm a jeho dĺžka spolu so šírkou je 20 cm.

Vyklopiteľné bočné poličky

Bočné poličky poskytujú dostatok priestoru na uloženie predovšetkým menšieho materiálu. Na dne sa nachádza priestor, kde je možné uložiť materiál väčších rozmerov.

Pohľad do vnútra kufríka

Aj napriek svojim menším rozmerom kufrík ponúka dostatok priestoru. Pena v bočných vyklopiteľných poličkách sa dá vybrať, tým sa priestor zväčší a môžete si tam uložiť kozmetické, nechtové alebo kadernícke potreby.

Ružový kufrík na kozmetický, kadernícky alebo nechtový materiál. Kufrík je pestrej ružovej farby. Zvonku je potiahnutý umývateľnou koženkou s 3D vzorom. Je možné ho udržiavať v čistote aj zvnútra vlhkou handričkou. Pevná kovová konštrukcia zabezpečuje pevnosť a ľahký prenos materiálu. Kufrík obsahuje aj kľúče na jeho uzamknutie. Rozmery kufra sú 30 x 20 x 20 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020