Blog

Pastelovo ružový kufrík na kozmetiku a nechty


ID7175
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 05/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Pastelovo ružový kozmetický kufrík, ktorého povrch je tvorený akoby jemnou koženkou, ktorá má dizajn dreva. Kufrík je členený vyberateľnými policami. Tie sa dajú aj vyklápať a môžete do nich uložiť rôzne drobnosti. Po vybratí policového systému sa otvorí priestranná časť, do ktorej sa zmestí aj UV lampa. Je vhodný na kozmetiku, nechty, ale aj pre kaderníčku, alebo na uloženie bižutérie či iným pomôcok. Vonkajší rozmer kufríka je 33 x 25 x 25 cm. Jeho nosnosť je 2 kg. Súčasťou sú kľúče na jeho uzamknutie.
štítok Novinka

Ružový kufrík určený pre uskladnenie materiálu, od lakov na nechty, cez kozmetiku až po bižutériu. Všetko v ňom ostane v bezpečí, vďaka pevnej kovovej konštrukcii, zámku na kľúč, ktorý je vo vnútri kufríka a policiam s mriežkou. Mriežky zabezpečia nielen pevné uchovanie materiálu, ale aj prehľadnosť. Výsuvné police sa z kufríka jednoducho vyberajú. Ak chcete uložiť väčší materiál, použite kufrík bez týchto políc. Rozmery sú 33 x 25 x 25 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020