Blog

Poškodený kufrík na kozmetiku so škrabancom


Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 01/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Šedobiely kufrík, ktorý má poškodenú spodnú časť. 3D vzor je v tejto spodnej časti akoby prerezaný. Do kufríka nie je urobená diera ani to poškodenie nemá vplyv na funkčnosť a ani na nosnosť kufríka. Ide len o povrchové 7cm dlhé poškodenie 3D vzoru, pod ktorým sa nachádza pevná doska, ktorá tvorí kufrík. Ten má výklopné a vyberateľné police. Zmestí sa doň aj UV lampy a všetky pomôcky na gélové, gél lak, akrygél alebo akrylové nechty. Je vhodný aj na uloženie bižutérie, kozmetiky, alebo na prenos kaderníckych a vizážistických pomôcok. Nosnosť 2 kg. Rozmer kufríka je 33 x 25 x 25 cm.
štítok Akcia, Zľava
farba biela, sivá
šírka 25 cm
výška 25 cm
dĺžka 33 cm

Kozmetický kufrík na bezpečné uloženie potrebného materiálu vďaka pevnej a zároveň ľahkej hliníkovej konštrukcii. Má elegantnú šedo bielu farbu s 3D vzorom. Vhodný na domáce ale aj profesionálne použitie. Celé vnútro ako aj poličky sú potiahnuté čiernym zamatom, ktorý sa ľahko udržiava. V spodnej časti je jeden väčší priestor bez rozdelenia. Na vrchu sa nachádza odnímateľná časť, ktorá obsahuje výklopné poličky s mriežkou. Police sú z kufríka ľahko odnímateľné. Rozmer kufríka je 33 x 25 x 25 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019