Ružový drevený kozmetický kufrík


ID4620
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Kozmetický kufrík s kresbou dreva. Je pevný, k čomu prispieva aj hliníkový rám. Kufrík môžete uzamknúť priloženým kľúčom a vaše veci tak budú v bezpečí.... Celý popis
Naša cena 34.90
uvedené ceny sú s DPH

Popis produktu

Kozmetický kufrík s kresbou dreva. Je pevný, k čomu prispieva aj hliníkový rám. Kufrík môžete uzamknúť priloženým kľúčom a vaše veci tak budú v bezpečí. Priestor na uloženie pomôcok je dômyselne delený. Vo vrchnej časti sú dve výklopné poličky s predelmi na laky. Tieto predely je možné vybrať. Po vyklopení týchto dvoch políc je pod nimi ešte jedna nízka, ktorá je súčasťou policového systému. Ten je vyberateľný a jeho vyňatím sa dostanete k priestrannej spodnej časti, do ktorej vložíte aj 36W UV lampu alebo brúsku. Rozmer celého kufríka je 33 x 25 x 25 cm.

Zatvorený kufrík

Kufrík ružovej farby s kresbou dreva. Je spevnený hlinikovým rámom, no je ľahký a praktický. Slúži na uloženie gélovej alebo akrylovej sady alebo na kozmetiku. Dá sa uzamknúť priloženým kľúčom.

Zatvorený kufrík

 

Kozmetický kufrík z vnútra

Vnútorná časť pozostávajúca z policového systému s mriežkou pre uloženie lakov a gél lakov. Po vyňatí tejto časti, pohodlne vložíte do kufríka aj objemnejšie pomôcky a prístroje.

Otvorený kozmetický kufrík

Vyklápacie police

V kufríku sú dve police, ktoré sa vyklápajú do oboch strán. Sú predelené na malé časti vhodné na uloženie lakov a gél lakov. Kufrík je možné použiť aj bez týchto políc.

Vyklápacie police

 

Priestranný kufrík krásnej ružovej farby poteší nie jednu slečnu alebo dámu. Kufrík je zdobený drevenou kresbou. Je vhodný na uloženie šperkov, líčidiel, kozmeticky, rôzneho materiálu na gélové a akylové nechty, ba dokonca aj na uloženie prístrojov ako je brúska alebo UV lampa. Hliníková konštrukcia zabezpečuje pevnosť a stabilitu kufríka. Súčasťou kufra sú aj kľúče na jeho uzamknutie. Celé vnútro ako aj poličky sú potiahnuté čiernym zamatom. Poličky, ktoré sú v kufríku je možné vybrať a spätne založiť, čo je veľká výhoda. Jeho rozmer je 33 x 25 x 25 cm.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018