Blog

Ružový kozmetický kufrík


ID4439
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Pevný kozmetický kufrík s hliníkovým rámom na uloženie drobností, alebo aj rozmernejších predmetov. Môžete ho použiť aj na uloženie a prenášanie pomôcok na gélové nechty. Do spodnej časti kufríka vložíte aj 36W UV lampu s rozmerom max. 25,5 x 23 x 10,5 cm. Na uloženie menších predmetov sú určené dve výklopné police. Kufrík sa dá uzamknúť priloženým kľúčom. Povrch kufríka je ľahko umývateľný vlhkou handričkou. Rozmer 25,5 x 35 x 25 cm. Nosnosť 2 kg.
farba ružová
šírka 25.5 cm
dĺžka 35 cm
výška 25 cm
štítok Výpredaj , Zľava

Zatvorený ružový kufrík

Povrch kufríka má jemný vzor, preto ho jednoducho očistite handričkou. Dá sa využiť na gélovú a akrylovú sadu, alebo na uloženie kozmetiky.

Zatvorený ružový kufrík

Kufrík zvnútra

V kufríku sa nachádzajú dve výklopné police. Tie môžete použiť na odkladanie menších vecí ako sú napríklad uv gély, gél laky, akryly a iné drobné veci. Do väčšieho priestoru pod policami, sa dá uložiť UV lampa alebo brúska na nechty.

Kufrík zvnútra

Kozmetický kufrík je vyrobený z pevného materiálu s hliníkovým rámom. Vhodný na uloženie rôznych drobností alebo väčších predmetov. Kufrík má dve výklopné police. V spodnej časti je väčší priestor na uloženie lampy alebo brúsky. Má jemnú svetlo ružovú farbu. Povrch kufríka má jemný vzor, je umývateľný handričkou. Rozmery kufríka sú 25,5 x 35 x 25 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019