Blog

Ružový kozmetický kufrík


ID4439
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme posledných 10 kusov
Pevný kozmetický kufrík s hliníkovým rámom na uloženie drobností, alebo aj rozmernejších predmetov. Môžete ho použiť aj na uloženie a prenášanie pomôcok... Celý popis
Naša cena 28.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Pevný kozmetický kufrík s hliníkovým rámom na uloženie drobností, alebo aj rozmernejších predmetov. Môžete ho použiť aj na uloženie a prenášanie pomôcok na gélové nechty. Do spodnej časti kufríka vložíte aj 36W UV lampu s rozmerom max. 25,5 x 23 x 10,5 cm. Na uloženie menších predmetov sú určené dve výklopné police. Kufrík sa dá uzamknúť priloženým kľúčom. Povrch kufríka je ľahko umývateľný vlhkou handričkou. Rozmer 25,5 x 35 x 25 cm. Nosnosť 2 kg.
štítok Novinka
farba ružová
šírka 25.5 cm
dĺžka 35 cm
výška 25 cm

Zatvorený ružový kufrík

Povrch kufríka má jemný vzor, preto ho jednoducho očistite handričkou. Dá sa využiť na gélovú a akrylovú sadu, alebo na uloženie kozmetiky.

Zatvorený ružový kufrík

Kufrík zvnútra

V kufríku sa nachádzajú dve výklopné police. Tie môžete použiť na odkladanie menších vecí ako sú napríklad uv gély, gél laky, akryly a iné drobné veci. Do väčšieho priestoru pod policami, sa dá uložiť UV lampa alebo brúska na nechty.

Kufrík zvnútra

Kozmetický kufrík je vyrobený z pevného materiálu s hliníkovým rámom. Vhodný na uloženie rôznych drobností alebo väčších predmetov. Kufrík má dve výklopné police. V spodnej časti je väčší priestor na uloženie lampy alebo brúsky. Má jemnú svetlo ružovú farbu. Povrch kufríka má jemný vzor, je umývateľný handričkou. Rozmery kufríka sú 25,5 x 35 x 25 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018