Blog

Ružový kozmetický kufrík unicorn


ID5643
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
Kozmetický kufrík na nechty s 3D vzorom a unicorn leskom. AB lesk na kufríku v kombinácii so vzorom vytvára rôzne farebné odlesky. Od ružovej, cez fialovú,... Celý popis
Bežná cena 37.90 €
Ušetríte 13% 5.00 €
Naša cena 32.90 €
Zľava platí do 25.06.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Kozmetický kufrík na nechty s 3D vzorom a unicorn leskom. AB lesk na kufríku v kombinácii so vzorom vytvára rôzne farebné odlesky. Od ružovej, cez fialovú, ale zahliadnete tu aj zlatú alebo bielu. Veľmi pekný a unikátny dizajn a trendové farebné prevedenie. Kufrík je vhodný aj pre nechtové dizajnérky, pretože vďaka vyberateľným policiam sa doň zmestí aj 36W UV lampa. Jedna z políc je vybavená mriežkou, pre bezpečné uloženie a prenos lakov alebo im podobných fľaštičiek. Táto mriežka je vyberateľná. Vnútro je vystlané čiernym zamatom. Súčasťou je aj kľúč na uzamknutie. Kufrík má hliníkový rám a je dostatočne pevný aj pre kozmetičky alebo kaderníčky. Má nosnosť 2 kg. Vonkajší rozmer kufríka je 33 x 25 x 25 cm.
štítok Novinka, Akcia
farba ružová, fialová, zlatá
výška 25 cm
šírka 25 cm
dĺžka 33 cm

Krásny farebný unicorn kufrík na nechty. Je vhodný ako pre nechtárky, tak aj kozmetičky a kaderníčky. Veľmi praktický kufrík s pevným kovovým rámom, s ktorým sa veľmi dobre manipuluje. Netypický povrch s 3D vzorom je možné udržiavať v čistote mokrou handričkou. Na uloženie pomôcok a menšieho zariadenia je miesto na dne kufra. Na jeho vrchnej časti sa nachádzajú dve výklopné poličky, ktoré sú odnímateľné. Jeho rozmer 33 x 25 x 25 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019