Ružový rozkladací kufrík


Odošleme to hneď zajtra! Máme už len 2 kusy
Vnútorné priehradky sa dajú z kufríka vybrať a do spodnej časti pohodlne vojde 36W UV lampa, alebo LED lampa. Pevný kufrík s hliníkovým rámom. Farebná... Celý popis
Bežná cena 44.90
Ušetríte 16% 7.00
Naša cena 37.90
Zľava platí do 12.12.2017
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Vnútorné priehradky sa dajú z kufríka vybrať a do spodnej časti pohodlne vojde 36W UV lampa, alebo LED lampa. Pevný kufrík s hliníkovým rámom. Farebná časť je tvorená prepletanými pruhmi z nepravej kože. Súčasťou je kľúč na uzamknutie kufríka. Rozmery kufríka 24 x 37 x 28.

Ružový zatvorený kufrík

Tento kufrík strednej veľkosti slúži na uloženie či už gélovej, akrylovej sady alebo tiež ako odkladací priestor pre rôzne kozmetické pomôcky. Jeho povrch je ľahko umývateľný. Má pevný hliníkový rám a dá sa uzamknúť priloženým kľúčom.

Ružový zatvorený kufrík

Kufrík po otvorení

Vo vnútri sú štyri vyklápacie poličky do strán, ktoré sa dajú z kufríka vybrať. Je ľahký, praktický a vďaka jeho veľkosti sa doň vojde veľa potrebných vecí.

Kufrík po otvorení

Úložný priestor

Po vybratí vyklápacích poličiek, vám vznikne veľký úložný priestor. Môžete tam uložiť lampu hocijakej veľkosti, brúsku na nechty alebo odsávačku na nechty.

Úložný priestor

Vyklápacie police

Takto vyzerajú vyklápacie poličky po vybratí. Slúžia na uloženie menších vecí ako sú laky na nechty, UV gély, gél laky alebo rôzne ozdoby. Poprípade ich môžete použiť na uloženie rôznych kozmetických pomôcok.

Vyklápacie police

Ako vyzerá tento rozkladací kufrík

Vo videu môžete vidieť skutočnú veľkosť tohto kufríka. Ružový kufrík má rozmery 24 x 37 x 28 cm. Vo vnútri kufríka sa nachádzajú vyklápacie poličky, ktoré môžete využiť na uloženie rôznych pomôcok. Po vybratí týchto poličiek sa v spodnej časti kufríka vytvorí priestor pre UV lampu. Do kufríka sa vojdu všetky 36W UV lampy. Po vložení lampy môžete opäť vložiť poličky do kufríka. Súčasťou kufríka je kľúč, ktorý slúži na uzamykanie. Kufrík má pevný hliníkový rám.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017