Sivo modrý kufrík na kozmetiku


ID3931

Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 02/2017. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Kozmetický kufrík so vzorom je strednej veľkosti. Vo vnútri kufríka sú vyklápacie police, na ktoré môžete poukladať menšie pomôcky. Pod policami je väčší priestor na 36W UV lampu, 9W UV lampu alebo brúsku na nechty. Kufrík má rozmery 32 x 22 x 23 cm a jeho súčasťou je aj kľúč na uzamknutie. Police vo vnútri kufríka, ako aj celý povrch kufríka je jednoducho umývateľný mokrou handričkou.

Prenosný kufrík

Kufrík je stredne veľký a je vhodný na uloženie kozmetiky alebo gélových a akrylových pomôcok. Jeho povrch sa dá umývať.

prenosny kufor

Kufrík po rozložení

Vnútro kufríka vypĺňajú vyklápacie police. Dve na jednej strane a dve na druhej. Na ne si môžete naukladať UV gély, ozdoby, štetce a iné menšie pomôcky. Pod policami je priestor aj na väčšie pomôcky ako napríklad pre LED lampu alebo brúsku. Dno kufríka a police sú umývateľné.

po rozlozeni

Ako kufrík v skutočnosti vyzerá

Kufrík má moderný hadí vzor s čiernymi hranami. Je ideálny na uloženie kozmetiky alebo potrebného materiálu na gélové nechty. Vo vnútri kufríka sa nachádzajú 4 menšie výklopné poličky. V spodnej časti je dostatok priestoru na uloženie väčšieho materiálu. Dno kufríka ako aj dno poličiek je umývateľné, čo je veľmi praktické. Jeho vonkajšie rozmery sú 32 x22 x23 cm.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017