Strieborný kozmetický kufor na kolieskach


Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 07/2017. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Dvojdielny kufrík na kolieskach. Vhodný na kozmetiku, ale aj na pomôcky pre robenie gélových nechtov. Vo vrchnej časti sú výklopné poličky, ktoré si môžete ľubovoľne predeliť. Do priestoru pod poličkami môžete vložiť väčšie predmety. Po odopnutí vrchného kufríka, sa otvorí veľký priestor, do ktorého vojde 36W UV lampa, odsávačka, alebo brúska. Ak nepotrebujete vložiť väčší predmet do tejto časti, môžete si ju predeliť priloženými priehradkami, alebo vložiť poličku, ktorá je súčasťou kufríka. Veľký kufor môžete používať celý a presúvať ho na kolieskach, alebo môžete vrchnú časť použiť ako menší kufrík do ruky. Kufrík má teleskopickú rukoväť. Výška kufríka aj s kolieskami je 76 cm.

Kufrík po rozložení

Kufrík sa dá rozložiť na dve časti. Do spodnej časti sa zmestia väčšie  pomôcky a tá vrchná časť kufríka slúži na uloženie menších vecí.

 

rozloz kufrik

Spodná časť kufríka

Spodok  kufríka má penové vnútro, ktoré sa dá predeliť priehradkou na viac častí. Spodná časť je dostatočne veľká na UV lampu, brúsku alebo odsávačku. 

spodna cast

 

Vrchná časť kufríka

Vrch kufríka je tvorený vyklápacími poličkami, ktoré sú plastové. Poličky sa dajú predeliť na viac častí pomocou priehradok. Sú vhodné na uloženie menších vecí ako napríklad UV gélov, ozdôb, štetcov, gél lakov a iných drobností.  Pod poličkami je priestor pre väčšie veci. 

vrch

Teleskopická rukoväť

Kufrík na kolieskach má výškovo nastaviteľnú rúčku, ktorú si jednoducho prispôsobíte podľa seba. 

zadna strana

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017