Blog

Strieborný kozmetický kufrík


ID4440
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 02/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Kozmetický kufrík nielen na kozmetiku, ale aj na bižutériu, alebo na pomôcky a prípravky potrebné na gélové nechty. Väčší kufrík, do ktorého sa zmestí aj 36W UV lampa s max. rozmermi 25,5 x 23 x 10,5 cm. Na uloženie menších vecí využijete dve výklopné police, ktorých povrch je ľahko umývateľný vlhkou handričkou. Rovnako jednoducho očistíte aj kufrík z vonkajšej strany. Súčasťou balenia sú aj dva kľúče, na uzamknutie kufríka. Hliníkové hrany sú oblé. Vonkajší rozmer 25,5 x 35 x 25 cm. Nosnosť 2 kg.
farba strieborná
šírka 25.5 cm
dĺžka 35 cm
výška 25 cm
štítok Black friday

Zatvorený kufrík

Kufrík je ideálny na uloženie potrebných vecí na gélové a akrylové nechty. Je vyrobený z pevného materiálu a má hliníkový rám s oblými hranami.

Zatvorený kufrík

Otvorený strieborný kufrík

Kufrík má dve police, ktoré sa vyklápajú do jednej strany. Sú vhodné na uloženie gélov, gél lakov a rôznych drobných pomôcok. Police sa dajú ľahko vyčistiť mokrou handričkou. Do spodnej časti je možné uložiť UV lampu alebo brúsku na nechty.

Otvorený strieborný kufrík

Prenosný kufrík na uloženie a uskladnenie rôzneho nechtového materiálu, kozmetiky, ozdôb, šperkov a podobne. Je striebornej farby s jemným vzorom, ktorý je umývateľný handričkou. Skladá sa z dvoch výklopných poličiek. V spodnej časti je dostatok miesta na uloženie lampy alebo brúsky. Je vyrobený z pevného materiálu s hliníkovým rámom. Rozmery kufríka 25,5 x 35 x 25 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019