Strieborný kozmetický kufrík s kolieskamiJe nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 10/2017. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Dvojdielny veľký kufrík na kolieskach s teleskopickou rukoväťou. V hornej aj dolnej časti sú výklopné poličky. Vrchná časť má rozmery 37 x 24 x 25,5 cm. Voľná spodná časť kufríka, ktorá je pod výsuvnými poličkami má rozmery 37 x 24 x 25,5 cm. Vojde tam UV lampa, alebo odsávačka. Rozmer celého kufríka s kolieskami bez vysunutej rukoväte 37 x 24 x 76 cm. Kufrík je potiahnutý tenkou ochrannou fóliou, ktorú je možné odstrániť.

Rozložený kufrík

Kufrík na kolieskach sa dá rozložiť na dve časti.  V oboch častiach kufríka sa nachádzajú vyklápacie poličky.

rozložený kufrík

Spodná časť kufríka

Spodná časť kufríka je po vyklopení poličiek dostatočne veľká na uloženie UV lampy, odsávačky alebo iných väčších pomôcok.

spodok

Vrch kufríka

Vrchná časť má rozmery 37 x 24 x 25,5 cm. V kufríku sa nachádzajú vyklápacie poličky, pod ktorými je priestor na uloženie väčších vecí. Do poličiek si môžete naukadať uv gély, ozdoby štetce a iné pomôcky.

vrch

 

Rukoväť 

Rukoväť kufríka je teleskopická, takže výšku si môžete prispôsobiť podľa seba. Po stlačení červenej časti na vrchu rukoväte ju môžete posúvať hore alebo dole.

rukoväť

 

 

Rozmery a využitie kozmetického kufríka

Kozmetický kufrík je výbornou pomôckou pre profesionálov. Vhodný pre kozmetičky, kaderníčky a nechtárky. Veľkou výhodou je jeho veľkosť a úložný priestor. Kufrík sa dá rozložiť na dva časti. Vrchná čast obsahuje priehradky, ktoré sú vhodné na uloženie menšieho materiálu. Spodná časť je väčšia, kľudne sa doň zmestia väčšie veci ako brúska, 9W lampa, 18W lampa a 36W lampa. Súčasťou kufríka je aj rukoväť, ktorá je teleskopická. Výšku rukoväte si vieme prispôsobiť. Pomocou rukoväte je kufrík mobilný a ľahko prenosný.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017