Strieborný kufrík na kolieskach


Odošleme ešte dnes! Máme už len 1 kúsok!
Veľký kozmetický kufrík s kolieskami a teleskopickou rukoväťou. Rozkladá sa na dve časti vrchná časť má 24 x 36 x 24 cm a spodná 24 x 36 x 36 cm. V hornej... Celý popis
Naša cena 89.90
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Veľký kozmetický kufrík s kolieskami a teleskopickou rukoväťou. Rozkladá sa na dve časti vrchná časť má 24 x 36 x 24 cm a spodná 24 x 36 x 36 cm. V hornej časti sú výklopné priehradky na uloženie drobností. Spodnú časť si môžete predeliť vyberateľnou poličkou s priehradkami. Ak túto poličku nepoužijete, ostane vám dosť miesta na 36W UV lampu, odsávačku a brúsku. Rozmer celého kufríka s kolieskami bez vysunutej rukoväte 24 x 36 x 66 cm.

Rozložený kufrík

Veľký strieborný kufrík s hliníkovým rámom. Je možné ho rozložiť tak ako je na fotografii, aby ste doň pohodlne uložili aj väčšie veci, akou je aj 36W UV lampa.

rozložený kufrík

Spodná časť kufríka

Spodná časť je dostatočne veľká pre uloženie 36W UV lampy, brúsky alebo odsávačky. V spodnej časti kufríka sa nachádzajú tiež vyberateľné poličky s priehradkami.

spodná časť

Vrch kufríka

Vrch kufríka má rozmer 24 x 36 x 24 cm. Vo vrchnej časti kufríka sa nachádzajú vyklápacie priehradky, na ktoré si môžete poukladať rôzne drobnosti a pod priehradkami je priestor aj na väčšie veci.

vrch kufríka

 

Zadná strana

V zadnej časti kufríka sa nachádza teleskopická rukoväť, ktorej výšku si môžete prispôsobiť podľa seba. Môžete to tak urobiť po stlačení červenej časti na vrchu rukoväte. Rukoväť posúvajte smerom hore alebo dole.

zadná strana

 

Strieborný dvojdielny kufrík na profesionálne aj domáce použitie. Slúži na prenos a uskladnenie rôzneho nechtového, kozmetického alebo kaderníckeho materiálu. Vďaka väčšiemu úložnému priestoru, ktorým kufrík disponuje, je možne doň uložiť aj väčšie predmety a prístroje. Kufrík sa skladá z dvoch odnímateľných častí. Vrchnú časť je možné používať aj samostatne. Po otvorení vrchnej časti nájdeme výklopné police a pod nimi väčší úložný priestor. V spodnej časti kufríka je dostatok miesta na spomínané prístroje a pomôcky. Celé vnútro oboch častí je vystlané čiernym zamatom. Prenášanie kufríka je ľahké vďaka kolieskam a teleskopickej rukoväte. Na jeho povrchu je jemný vzor, ktorý sa ľahko čistí a udržiava. Rozmer strieborného kufríka je 36 x 24 x 66 cm.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017