Strieborný veľký kufrík


ID2647

Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 10/2017. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Väčší kufrík na kozmetiku, alebo na pomôcky pre gélové nechty, s rozmerami 24x37x28 cm . Do kufríka vojde 36W UV lampa, alebo LED lampa. Výhodou je možnosť odňatia výklopných poličiek z kufríka, čím sa otvorí dostatočne veľký priestor na UV lampu. Súčasťou je kľúč na uzamknutie kufríka. Vonkajší netradičný vzhľad je vytvorený prepletaním pásov z nepravej kože. Kufrík má pevný hliníkový rám.

Kozmetický kufrík

Strieborný kufrík je tvorený prepletanými pruhmi. Povrch kufríka je umývateľný. Kufrík má rozmery 24 x 37 x 28 cm. Súčasťou kufríka sú kľúče na uzamknutie. Kozmetický kufrík

Vyklápacie poličky

Poličky kufríka sa vyklápajú do oboch strán. Z kufríka sa dajú tiež vybrať. Sú vhodná na uloženie menších pomôcok, napríklad uv gélov, gél lakov, štetcov alebo ozdôb. 

policky

Otvorený kufrík

Na fotografii sú z kufríka vybraté poličky. Pod nimi sa vytvoril dostatočný priestor na uloženie UV lampy alebo iných väčších pomôcok. Do kufríka sa vojdu všetky nami ponúkané typy UV lámp. Vnútro kufríka je čiernej farby.

vnútro kufríka

Striborný kufrík a jeho použitie

Video zobrazuje skutočnú veľkosť kufríka. Kufrík má rozmery 24 x 37 x 28 cm. Je dostatočne veľký a priestranný na uloženie všetkých potrebných vecí a tiež UV lampy. 36W UV lampa sa zmestí do spodnej časti kufríka, po vybratí vyklápacích poličiek. Súčasťou je aj kľúč na uzamknutie kufríka.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017