Telový kozmetický kufrík s 3D vzorom


ID4623
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Tmavší telový kufrík s jemnou perleťou. Dizajnovo veľmi pekný a aj praktický na uloženie a prenos rôznych pomôcok. Môžete ho využiť na kozmetiku, šperky,... Celý popis
Naša cena 34.90
uvedené ceny sú s DPH

Popis produktu

Tmavší telový kufrík s jemnou perleťou. Dizajnovo veľmi pekný a aj praktický na uloženie a prenos rôznych pomôcok. Môžete ho využiť na kozmetiku, šperky, ale aj na gélové nechty. Do tohto kufríka sa zmestí aj 36W lampa, prípadne brúska. Má teda naozaj široké využitie. Vnútro je vystlané čiernym zamatom. Vrchnú časť tvorí vyberateľný policový systém. Ten tvoria dve výklopné police s mriežkami na uloženie lakov a jedna polica bez delenia. V spodnej časti je nedelený priestor na uloženie objemnejších vecí. V balení sa nachádza aj kľúč, ktorým môžete celý kufrík zamknúť. Vonkajší rozmer je 33 x 25 x 25 cm.

Zatvorený telový kufrík

Kufrík krásnej telovej farby s hladkým 3D vzorom sa ľahko udržiava čistý. Je spevnený hlinikovými rámami. Vnútro je vystlané čiernym zamatom. Jeho rozmer je 33x25x25 cm. Dá sa uzamknúť kľúčom, ktorý je jeho súčasťou.

Zatvorený telový kufrík

Telový kufrík z vnútra

Policový systém je možné z kufríka vybrať. Je to veľká výhoda, pretože neprekážajú pri vkladaní väčších pomôcok do spodnej časti. Členenie pre uloženie lakov je vyberateľné, takže ho založíte len ak je to potrebné.

Telový kufrík zvnútra

Vyberateľný policový systém

Poličky sa vyklápajú do oboch strán. Sú predelené, čím si do nich môžete bezpečne uložiť laky na na nechty, gél laky alebo kozmetické prípravky. Pod policami je priestor na UV lampu alebo brúsku na nechty. Kufrík je možné použíť aj bez týchto políc.

Vyberateľný policový systém

Profesionálny kozmetický kufrík s príjemnou telovou farbou. Má nenápadný a vkusný 3D vzor, ktorý je možné umývať vlhkou utierkou. Kufrík disponuje jedným väčším priestorom v jeho spodnej časti, kde vojde 36W UV lampa alebo brúska. V jeho vrchnej časti je jedná celoplošná polica a dve výklopné poličky. Spolu tieto poličky tvoria odnímateľnú časť, ktorú je možné rýchlo a jednoducho z kufra vybrať. Vnútro kufríka je potiahnuté čiernym zamatom ako aj poličky. Je priestranný a ľahko prenosný. Rozmer kufra 33 x 25 x 25 cm.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018