Veľký kufrík telovej farby so strieborným leskom


ID2653
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 11/2017. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Náhrada za Veľký kufrík telovej farby so strieborným leskom

ID2646
44.90 € 37.90
ID3044
44.90 € 37.90

Popis produktu

Kufrík je vhodný pre všetky nami ponúkané 36W UV lampy a LED lampy. Má 4 výklopné priehradky na uskladnenie menších vecí, ktoré môžete vybrať a otvorí sa vám voľný priestor pre uloženie UV lampy. Kufrík sa dá uzamknúť priloženým kľúčom. Netradičný vzhľad je vytvorený prepletaním pásov z nepravej kože. Rozmery kufríka sú 24x37x28 cm.

Kufrík so strieborným leskom

Má rozmery 24 x 37 x 28 cm. Má hliníkovú konštrukciu a povrch kufríka je umývateľný vlhkou handričkou. Kufrík je prakticky a dostatočne veľký pre všetky potrebné veci.

kufrík

Poličky kufríka

Sú vyklápacie a dajú sa vyberať. Slúžia na uloženie menších vecí, ako sú napríklad uv gély, gél laky, ozdoby alebo štetce. 

poličky

Vnútro kufríka

Vnútro kufríka je čiernej farby. Po vybratí poličiek je v kufríku dostatok miesta na väčšie pomôcky alebo na UV lampu.

vnútro

Skutočná veľkosť kufríka

Tento kozmetický kufrík je dostatočne veľký pre všetky nami ponúkané typy UV lámp a LED lámp. Povrch kufríka je telovej farby s jemným strieborným leskom. Farebná časť kufríka je tvorená prepletanými pruhmi. V kufríku sú vyklápacie poličky, ktoré keď vyberiete, vytvorí sa priestor na UV lampu. Kufrík sa dá uzamknúť kľúčom, ktorý je súčasťou.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017