Blog

Žltý kozmetický kufrík s kvetami


ID4171
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 09/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Kozmetický kufrík je ideálny na uloženie všetkých pomôcok na gélové a akrylové nechty. Môžete ho využiť tiež na uloženie kozmetiky alebo šperkov. Rozmery kufríka sú 25 x 32 x 25 cm a nosnosť 2 kg. Jeho povrch sa dá umyť vlhkou handričkou. Po otvorení kufríka sa vo vnútri nachádzajú vyklápacie poličky. Tri na jednej strane a tri na druhej. Poličky sú vhodné na uloženie menších pomôcok, ako sú napríklad UV gély, gél laky, ozdoby alebo štetce. Pod poličkami je väčší priestor, kde môžete uložiť 36W UV lampu značky Promed, LED lampu alebo brúsku na nechty. Súčasťou kufríka je aj kľúč na uzamknutie.
farba žltá
šírka 25 cm
dĺžka 32 cm
výška 25 cm
štítok Výpredaj, Zľava

Zatvorený kufrík

Kufrík je strednej veľkosti. Je žltej farby a ozdobený kvietkami. Veľkosť kufríka je ideálna na uloženie všetkých pomôcok na gélové alebo akrylové nechty. Môžete ho využiť aj na bižutériu alebo kozmetiku. Povrch kufrík môžete čistiť vlhkou handričkou.

zatvorený

Kufrík po otvorení

Po otvorení kufríka môžete vidieť poličky. Tie sa vyklápajú do oboch strán. Tri do jednej a tri do druhej strany. Poličky môžete využiť na uloženie menších pomôcok ako napríklad gél lakov, uv gélov alebo ozdôb. Pod poličkami je väčší priestor, kde uložíte brúsku na nechty alebo UV lampu.

otvorený

Je to plastový kufrík s kovovým rámom. Ideálny na uloženie pomôcok, kozmetiky a šperkov. Povrch kufríka je plastový s 3D potlačou, a môžete ho umývať vlhkou handričkou. Má veľký kvetovaný vzor. Obsahuje šesť výklopných poličiek, a jeden väčší priestor na dne kufríka. Výklopné police slúžia na uloženie drobností. Dno kufríka je dostatočne veľké na uloženie brúsky alebo 36W UV lampy. Celý kufrík je vystlaný čiernym zamatom. Rozmery tohto kufríka sú 25 x 32 x 25 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020