Blog

Darčekové balenie telovej kozmetiky Soft Touch

SILCARE

SILCARE
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 04/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Darčekovo zabalená praktická telová kozmetika, ktorá je bežne používaná. Telové mlieko s vitamínmi je určené pre citlivú a suchú až veľmi súchú pokožku. Podporuje starostlivosť aj o atopickú pokožku. Je jemné a nemusíte sa obávať alergií. Krém na ruky, ktorý nájdete v tomto balení je určený tiež na suchú a citlivú pokožku. Obsahuje mandľový olej a vitamín E. Zvlhčuje a zjemňuje pokožku. Ideálny na zimné obdobie, kedy je pokožka rúk vystavovaná výraznému chladu. Ošetrenie pokožky rúk podporíte aj maskou na ruky. Maska na ruky balená vo veľkom tégliku obsahuje prírodné ingrediencie. Je vyživujúca, zvláčňujúca a hydratujúca. Naneste túto masku v tenkej vrstve na čisté ruky a nechajte pôsobiť 15 až 20 minút. Pokojne si môžete nasadiť mikroténové rukavice čím zvýšite účinok. Napokon ruky opláchnite vlažnou vodou. V balíčku je aj krém na nohy, ktorého zloženie napomáha exfoliácii a potom aj regenerácii pokožky. Takže je vhodný na odstránenie odumretých buniek z chodidiel. Pokožku zvláčňuje, zmäkčuje a hydratuje.
štítok Zľava, Výpredaj
šírka 21 cm
dĺžka 30.5 cm
výška 6 cm

Sada

Darček, ktorý sme si pre Vás pripravili je bežne používaná a cenovo dostupná telová kozmetika pre všetkých tých ktorý majú problém s citlivou a suchou pokožkou. Telové mlieko s obsahom vitamínov napomáha citlivej a suchej pokožke hydratovať a zmäkčiť pokožku. Balenie ďalej obsahuje krém na ruky s obsahom mandľového oleja a vitamínu E, ktorý zjemňuje pokožku. Ďalej je to maska na ruky ktorú v tenkej vrstve nanesiete na čisté, umyté ruky a necháte pôsobiť 15 až 20 minút. Potom ich starostlivo opláchnite vlažnou vodou. Maska ruky vyživý a hydratuje, výsledok je viditeľný hneď po prvom použití. Ďalšou súčasťou balenia je aj krém na nohy, ktorý hydratuje a zmäkčuje pokožku na nohách.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020