Blog

Multivitamínová parafínová maska na ruky 150g

BIELENDA

ID6832
BIELENDA
Vašu objednávku pošleme ešte dnes! Máme už len 2 kusy
Parafínová maska, ktorá je určená na poškodenú, hrubú kožu, ktorá vyžaduje rekonštrukciu a intenzívnu regeneráciu. K aktívnym zložkám patrí bambucké maslo,... Celý popis
Naša cena 17.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Parafínová maska, ktorá je určená na poškodenú, hrubú kožu, ktorá vyžaduje rekonštrukciu a intenzívnu regeneráciu. K aktívnym zložkám patrí bambucké maslo, koenzým Q10, karnitín, lanolín, vitamín E a A a vitamínový komplex. Táto krémová parafínová maska podporuje rekonštrukciu hydrolipidickej časti pokožky. Pokožku zmäkčuje, hydratuje, regeneruje, tonizuje a tým zabraňuje jej praskaniu. Odstraňuje pocit drsnosti a sťahovania pokožky. Maska je vhodná aj na masáž dlaní. Prípadná kryštalizácia nie je závadou a nemá vplyv na kvalitu masky.
štítok Novinka
dĺžka 9.1 cm
šírka 9.1 cm
výška 6.8 cm

Použitie:

Najprv vykonajte na dlaniach peeling, tak naneste masku v rovnomernej krycej vrstve a vložte ruky do mikroténových rukavíc. Následne ruky vložte do froté rukavíc, alebo zabaľte do uteráka. nechajte pôsobiť 20 minút. Po vybratí rúk, utrite nevstrebanú masku suchými hygienickými vreckovkami.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020