Blog

Multivitamínová parafínová maska na ruky 150g

BIELENDA

ID6832
BIELENDA
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledných 10 kusov
Parafínová maska, ktorá je určená na poškodenú, hrubú kožu, ktorá vyžaduje rekonštrukciu a intenzívnu regeneráciu. K aktívnym zložkám patrí bambucké maslo,... Celý popis
Naša cena 17.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Parafínová maska, ktorá je určená na poškodenú, hrubú kožu, ktorá vyžaduje rekonštrukciu a intenzívnu regeneráciu. K aktívnym zložkám patrí bambucké maslo, koenzým Q10, karnitín, lanolín, vitamín E a A a vitamínový komplex. Táto krémová parafínová maska podporuje rekonštrukciu hydrolipidickej časti pokožky. Pokožku zmäkčuje, hydratuje, regeneruje, tonizuje a tým zabraňuje jej praskaniu. Odstraňuje pocit drsnosti a sťahovania pokožky. Maska je vhodná aj na masáž dlaní. Prípadná kryštalizácia nie je závadou a nemá vplyv na kvalitu masky.
štítok Novinka
dĺžka 9.1 cm
šírka 9.1 cm
výška 6.8 cm

Použitie:

Najprv vykonajte na dlaniach peeling, tak naneste masku v rovnomernej krycej vrstve a vložte ruky do mikroténových rukavíc. Následne ruky vložte do froté rukavíc, alebo zabaľte do uteráka. nechajte pôsobiť 20 minút. Po vybratí rúk, utrite nevstrebanú masku suchými hygienickými vreckovkami.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021