Blog

Parafínová maska na ruky proti starnutiu pokožky 300g


ID6833
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme posledné 4 kusy
Unikátna parafínová maska, ktorá má blahodárne účinky na pokožku. Nielen že ju regeneruje, vyživuje, vyhladzuje a hydratuje, ale aj spomaľuje starnutie... Celý popis
Naša cena 17.90 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Popis produktu

Unikátna parafínová maska, ktorá má blahodárne účinky na pokožku. Nielen že ju regeneruje, vyživuje, vyhladzuje a hydratuje, ale aj spomaľuje starnutie pokožky a vyrovnáva jej pigmentáciu. Popasuje sa aj s pigmentovými škvrnami spôsobenými slnkom, hormónami, alebo starobou. K aktívnym zložkám patrí bieliaci bunkový komplex, melaslow, AHA kyselina, ceramidy a včelí vosk. Maska je určená na suchú kožu, ktorá vyžaduje regeneráciu a má jasné príznaky starnutia, ktoré sa prejavujú stratou pevnosti a pružnosti. Pravidelným používaním doslova omladzuje pokožku rúk. Včelí vosk sa podieľa na udržiavaní vlhkosti pokožky. Keďže sa aktívne zložky lepšie aktivujú teplom, je vhodné touto maskou vykonať masáž rúk. Tým dôjde k ich lepšiemu prekrveniu aj prehriatiu. Účinok masky tak bude intenzívnejší.
štítok Novinka
dĺžka 8.8 cm
šírka 8.8 cm
výška 6.2 cm

Použitie:

Naneste masku na pokožku rúk a urobte krátku masáž, na prehriatie. Zabaľte ruky do fólie a následne do froté rukavíc, alebo uteráka. Nechajte pôsobiť 5 minút, a potom odstráňte prebytočnú masku pomocou teplého vlhkého obkladu.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021