Blog

Výživný zábal na ruky 1 bal

BALBCARE

ID4295
BALBCARE
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Inovatívne ošetrenie rúk a nechtov bez použitia vody. S týmto zábalom to je oveľa rýchlejšie ako klasická manikúra s miskami vodou, uterákmi, olejmi či parafínom. K tomuto ošetreniu vám postačia len tieto jednorázové rukavice napustené vyživujúcou a zmäkčujúcou emulziou s neutrálnym pH. Tento produkt je vyrábaný v Brazílii z najkvalitnejších surovín pod prísnym dohľadom. Zábal na manikúru so siedmimi aktívnymi zložkami zabezpečí zmäkčenie, omladenie, upokojenie a dezinfekciu pokožky. Zároveň vyživuje a posilňuje nechty. Obsahuje portiplesňový Tea Tree extrakt, vápnik, alantoín na zníženie zápalov, zmäkčovač pokožky, keratín na posilnenie a rast nechtov, extrakt zo stromu hamamelis pre upokojenie pokožky a polymér R236, ktorý zvyšuje priľnavosť laku, gélu aj gél laku k nechtom a zároveň ich chráni. V emulzii je aj FPS10, anti UVA a UVB, čím je pokožka chránená pred škodlivými vplyvmi týchto žiarení. Časovo nenáročné a hygienické s výraznejším výsledkom. Balenie obsahuje 1 pár pevných HDPE rukavíc napustených emulziou s objemom 27 ml, 1 drevený pilník a 1 pomarančové drievko.
dĺžka 19 cm
šírka 6 cm
výška 0.5 cm

Použitie:

  1. Umyte a osušte ruky a pilníkom upravte tvar nechtov. Prípadný lak odstráňte.
  2. Vyberte rukavice, roztiahnite ich a hladením sa snažte, aby sa emulzia rozložila rovnomerne. Vložte ruku a emulziu mierne vmasírujte. Nechajte pôsobiť, kým postup zopakujete na druhej ruke.
  3. Opatrne odstráňte rukavicu na končekoch prstov.
  4. Na odhalených prstoch môžete začať s manikúrou.
  5. Po ukončení rukavicu opatrne stiahnite a zvyšky emulzie vmasírujte do pokožky. Bezprostredne po tejto manikúre môžete nechty lakovať, alebo použiť UV gél.

Je to pár manikúrových rukavíc s výživnou emulziou, ktorá je určená na starostlivosť o kožu a nechty. Obsahuje prírodné výťažky z hamamelu, allantoin, tea tree olej, vápnik, keratín a prírodný zmäkčovač pokožky. Jeho aplikácia zvyšuje priľnavosť polyméru, preto je táto výživná kúra vhodná pred gélovou modelážou alebo lakovaním. Sada obsahuje profesionálny pilník na nechty, pomarančové drievko a vysokokvalitné rukavice s emulziou. Pred aplikáciou si umyjeme ruky. Nalakované nechty odlakujeme odlakovačom a priloženým pilníkom v balení skrátime nechty. Vyberieme rukavice a pomarančovým drievkom roztiahneme emulziu do celej plochy rukavíc. Nasadíme rukavicu na ruku a jemným masírovaním rozprestrieme emulziu po pokožke. Rovnakým spôsobom pokračujeme aj na druhej ruke a necháme pôsobiť. Vrátime sa k prvej ruke, kde nožničkami odstránime končeky prstov na rukavici a začneme klasickou manikúrou. Rovnaký postup prevádzame aj na druhej ruke. Rukavice stiahneme dole a prebytočnú emulziu odstránime utierkou. Pokračujeme masážou rúk. Nechty na oboch rukách očistíme čističom nechtov, cleanerom. Následne ich môžeme nalakovať výživným a farebným lakom.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020