Blog

Vyživujúci manikúrny zábal 10 bal

BALBCARE

ID4299
BALBCARE
Sada Na sklade
Inovatívna manikúra bez pridania vody. Postačia vám tieto jednorázové rukavice napustené výživnou emulziou, ktorá ošetruje, posilňuje, zmäkčuje a hydratuje... Celý popis
Bežná cena 19.90 €
Ušetríte 13% 2.61 €
Naša cena 17.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Inovatívna manikúra bez pridania vody. Postačia vám tieto jednorázové rukavice napustené výživnou emulziou, ktorá ošetruje, posilňuje, zmäkčuje a hydratuje pokožku. Jej použitím ušetríte veľa času a výsledok bude výraznejší ako pri klasickej manikúre, kedy potrebujete rôzne misky, uteráky či parafínovú vaňu. Tento zábal to všetko hravo nahradí. Má 7 aktívnych zložiek, vďaka ktorým sa účinok prejaví v krátkej dobe. Zmäkčovač pokožky, ju vyhladí a pripraví kožtičku na manikúru. Vápnik a keratín spevňujú nechty a napomáhajú ich zdravému rastu. Alantoín má protizápalové účinky a hamamelis pokožku ukľudňuje. Tea tree extrakt je protiplesňový a chráni pred hubovitými ochoreniami. Emulzia s neutrálnym pH plní aj anti UVA a UVB ochranu pokožky, kedy zabraňuje negatívnym vplyvom týchto žiarení. Polymér R236 zas zvyšuje priľnavosť lakov a gélov, nanesených po manikúre. Celý proces ošetrenia rúk je rýchly a jednoduchý. V jednom balení nájdete jeden pár rukavíc s 27 ml emulzie, pomarančové drievko a drevený pilník. Kúpou tohto produktu zakúpite 10 balení.
štítok Novinka

 Použitie:

  1. Ruky očistíme, nechty odlakujeme a pilníkom upravíme ich tvar.
  2. Snažíme sa rovnomerne rozložiť emulziu v rukavici.
  3. Tak vložíme ruku a emulziu jemne vmasírujeme. Touto masážou docielime rovnomerné pôsobenie. Necháme pôsobiť len po dobu, kým tento krok nezopakujeme na druhej ruke.
  4. Tak si opatrne urobíme otvory na prsty a upravíme kožičku.
  5. Napokon rukavice dstránime a zvyšky emulzie vmasírujeme do pokožky. Na takto ošetrené ruky a nechty môžeme aplikovať lak, gél, alebo gél lak.

Rukavice balbcare využívajú najmodernejšiu technológiu starostlivosti o ruky. Sú zabalené v jednorazovom sterilnom balení, ktoré obsahuje jeden profesionálny pilník, pomarančové drievko a jeden pár vysokokvalitných rukavíc s výživnou emulziou. Tá obsahuje keratín, vápnik, allantoin, tea tree olej, výťažky z hamamelu a zmäkčovač kožičky. Po zábale, môžeme na nechty aplikovať gélovú modeláž, pretože emulzia zvyšuje priľnavosť polyméru. Ruky si umyjeme tečúcou vodou. Pilníkom necht upravíme a skrátime. Z balenia vyberieme rukavice a pomocou pilníka ju roztiahneme po celej ploche rukavíc. Ruku vložíme do rukavice a jemnou masážou rozprestrieme emulziu. Rovnako pokračujeme aj pri druhej ruke. Končeky prstov na rukavici odstrihneme a prevedieme klasickú manikúru. Ak je manikúra hotová na oboch rukách, rukavice dáme z rúk dole. Papierovým obrúskom odstránime prebytočnú emulziu a vykonáme jemnú masáž. Nechty očistíme a nalakujeme.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020