Blog

Vyživujúci manikúrny zábal 10 bal

BALBCARE

ID4299
BALBCARE
Sada Vašu objednávku pošleme ešte dnes!
Inovatívna manikúra bez pridania vody. Postačia vám tieto jednorázové rukavice napustené výživnou emulziou, ktorá ošetruje, posilňuje, zmäkčuje a hydratuje... Celý popis
Bežná cena 19.90 €
Ušetríte 15% 2.61 €
Naša cena 17.29 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Inovatívna manikúra bez pridania vody. Postačia vám tieto jednorázové rukavice napustené výživnou emulziou, ktorá ošetruje, posilňuje, zmäkčuje a hydratuje pokožku. Jej použitím ušetríte veľa času a výsledok bude výraznejší ako pri klasickej manikúre, kedy potrebujete rôzne misky, uteráky či parafínovú vaňu. Tento zábal to všetko hravo nahradí. Má 7 aktívnych zložiek, vďaka ktorým sa účinok prejaví v krátkej dobe. Zmäkčovač pokožky, ju vyhladí a pripraví kožtičku na manikúru. Vápnik a keratín spevňujú nechty a napomáhajú ich zdravému rastu. Alantoín má protizápalové účinky a hamamelis pokožku ukľudňuje. Tea tree extrakt je protiplesňový a chráni pred hubovitými ochoreniami. Emulzia s neutrálnym pH plní aj anti UVA a UVB ochranu pokožky, kedy zabraňuje negatívnym vplyvom týchto žiarení. Polymér R236 zas zvyšuje priľnavosť lakov a gélov, nanesených po manikúre. Celý proces ošetrenia rúk je rýchly a jednoduchý. V jednom balení nájdete jeden pár rukavíc s 27 ml emulzie, pomarančové drievko a drevený pilník. Kúpou tohto produktu zakúpite 10 balení.
štítok Novinka

 Použitie:

  1. Ruky očistíme, nechty odlakujeme a pilníkom upravíme ich tvar.
  2. Snažíme sa rovnomerne rozložiť emulziu v rukavici.
  3. Tak vložíme ruku a emulziu jemne vmasírujeme. Touto masážou docielime rovnomerné pôsobenie. Necháme pôsobiť len po dobu, kým tento krok nezopakujeme na druhej ruke.
  4. Tak si opatrne urobíme otvory na prsty a upravíme kožičku.
  5. Napokon rukavice dstránime a zvyšky emulzie vmasírujeme do pokožky. Na takto ošetrené ruky a nechty môžeme aplikovať lak, gél, alebo gél lak.

Rukavice balbcare využívajú najmodernejšiu technológiu starostlivosti o ruky. Sú zabalené v jednorazovom sterilnom balení, ktoré obsahuje jeden profesionálny pilník, pomarančové drievko a jeden pár vysokokvalitných rukavíc s výživnou emulziou. Tá obsahuje keratín, vápnik, allantoin, tea tree olej, výťažky z hamamelu a zmäkčovač kožičky. Po zábale, môžeme na nechty aplikovať gélovú modeláž, pretože emulzia zvyšuje priľnavosť polyméru. Ruky si umyjeme tečúcou vodou. Pilníkom necht upravíme a skrátime. Z balenia vyberieme rukavice a pomocou pilníka ju roztiahneme po celej ploche rukavíc. Ruku vložíme do rukavice a jemnou masážou rozprestrieme emulziu. Rovnako pokračujeme aj pri druhej ruke. Končeky prstov na rukavici odstrihneme a prevedieme klasickú manikúru. Ak je manikúra hotová na oboch rukách, rukavice dáme z rúk dole. Papierovým obrúskom odstránime prebytočnú emulziu a vykonáme jemnú masáž. Nechty očistíme a nalakujeme.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019