Blog

Clear High light LED gél 15g

SILCARE

ID4449
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme posledných 49 kusov
Priesvitný LED gél, ktorý môžete použiť v tenkej vrstve ako podkladový a v hrubších vrstvách ako stavebný na predlžovanie nechtov na tipy, alebo na šablónu.... Celý popis
Bežná cena 10.99 €
Ušetríte 36% 4.00 €
Naša cena 6.99 €
Zľava platí do 09.05.2021
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Priesvitný LED gél, ktorý môžete použiť v tenkej vrstve ako podkladový a v hrubších vrstvách ako stavebný na predlžovanie nechtov na tipy, alebo na šablónu. Je určený na modelovanie C-oblúka a zalievanie, či fixovanie zdobenia. Každá nanesená vrstva musí vytvrdnúť v LED lampe 30 až 60 sekúnd. Čas závisí nielen od hrúbky nanesenej vrstvy, ale predovšetkým od výkonu lampy. Rovnako rýchlo vytvrdne LED gél aj v dual lampe. Ak použijete UV lampu tak čas tvrdnutia bude 2 minúty. Lepkavý povlak, ktorý sa vytvorí na povrchu slúži ako väzba s ďalšou vrstvou. Preto tento povlak neutierajte, až z celkom poslednej vrchnej vrstvy.
farba priesvitná
šírka 5.5 cm
výška 4 cm
dĺžka 5.5 cm
štítok Výpredaj, Zľava

Číry LED gél slúži na modelovanie a predlžovanie nechtov. Gél je stredne hustý. Pracuje sa s ním rýchlo a pohodlne. Pri práci nezateká na kožičku, ale je dobré si to ustriehnuť. Vytvrdne v UV lampe za 2 minúty, ale aj v LED lampe za 30 až 60 sekúnd. Po vytvrdnutí gélu vznikne na povrchu lepkavý film, ktorý neutierame.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021