Pretty in pink High light LED gél 4g

SILCARE
ID4454
SILCARE
Odošleme ešte dnes! Máme posledných 9 kusov
Svetlý ružový LED gél a jemným oranžovým nádychom, vytvára krásnu pastelovú marhuľovú farbu. Jeho veľkou výhodou je rýchle tvrdnutie v LED lampe, alebo... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Svetlý ružový LED gél a jemným oranžovým nádychom, vytvára krásnu pastelovú marhuľovú farbu. Jeho veľkou výhodou je rýchle tvrdnutie v LED lampe, alebo v dual lampe. Ak máte takúto lampu, LED gél v nej vytvrdne za 30 až 60 sekúnd. Ak máte len UV lampu tak čas tvrdnutia bude 2 minúty. Tento LED gél aplikujte na modeláž v tenkých vrstvách. Vrstvy môžete opakovať, no každú je nutné dať do lampy vytvrdnúť. Lepkavý povlak neutierajte, aby mohol vytvoriť väzbu medzi vrstvami.

Farba gélu na nechte

LED gél svetlej ružovej farby. Vhodný na zafarbenie celej plochy nechtov ale aj na rôzne zdobenia. Je stredne hustý a dobre sa s ním pracuje. Nanášajte ho na nechty plochým štetcom v tenkej vrstve. Ak je to potrebné, vrstvu zopakujte. Každú z nich nechajte vytvrdnúť. V LED lampe 30-60 sekúnd a v UV lampe 2 minúty. Po vytvrdnutí výpotok neutierajte a nechty zafixujte vrchným gélom. 

farba na nechte

Pastelovo ružový LED gél, ktorý vytvrdne za veľmi krátku dobu (30 až 60 sekúnd) v LED alebo DUAL lapme. V UV lampe tento LED gél vytvrdne, no trvá to dlhšie a to až 2 minúty. Na necht ho aplikujeme v tenučkej vrstve 1 až 2 krát. Je silne pigmentovaný s vysokou krycou schopnosťou. Využiť ho môžeme ako na zdobenie, tak aj na celoplošné zafarbenie nechtu.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018