Proper pink High light LED gél 4g

SILCARE
ID4456
SILCARE
Odošleme ešte dnes! Máme viac ako 10 kusov
Sýty ružový LED gél, ktorý super rýchlo tvrdne v LED lampe alebo v dual lampe. Je dobre krycí, ale odporúčame ho nanášať v dvoch tenkých vrstvách. Každá... Celý popis
Naša cena 2.99
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Sýty ružový LED gél, ktorý super rýchlo tvrdne v LED lampe alebo v dual lampe. Je dobre krycí, ale odporúčame ho nanášať v dvoch tenkých vrstvách. Každá vrstva musí ísť do lampy na 30 až 60 sekúnd. Tvrdnutím sa na povrchu nechtov vytvára lepkavá vrstva, ktorá poslúži ako väzba s ďalšou nanesenou vrstvou. Zdobenie na záver pretrite záverečnou vrstvou LED gélu.

Farba LED gélu po uschnutí

LED gél sýtej ružovej farby. Je stredne hustý a jeho aplikácia je jednoduchá. Na nechty ho nanášajte pomocou plochého štetca opatrne, aby nezatekal. Zatečený gél odstráňte pomarančovým drievkom ešte pred vytvrdnutím. Tento gél tvrdne v LED lampe ale aj v UV lampe. V LED lampe je doba tvrdnutia 30-60 sekún. V UV lampe je tvrdnutie LED gélu dlhšie, a to 2 minúty.

farba led gelu po uschnuti

Sýto ružový LED gél ideálny v letnom období na spestrenie a oživenie nechtov. Vďaka svojej veľmi silnej pigmentácii ho postačí aplikovať v jednej maximálne dvoch tenkých vrstvách. Na vzniknutú modeláž ho aplikujeme pomocou štetca s prírodným vlasom alebo pomarančovým drievkom. LED gél po vytvrdnutí v LED alebo DUAL lampe zanechá na svojom povrchu lepkavý film, ktorý vieme odstrániť pomocou cleanera.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018