Blog

Červená LED lampa na nechty na baterky


ID3736
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 06/2019. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

LED baterka vytvrdí LED gély a gél laky z našej ponuky za 60 - 90 sekúnd. Naneste vrstvu LED gélu, alebo gél laku zapnite LED baterku a držte ju 7-8 cm od nechtu. Svetlo musí dopadať priamo na necht. Napájanie na 3 AAA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.
farba červená
šírka 3.5 cm
dĺžka 10 cm
výška 3.5 cm

Zapnutie LED lampy

Na zadnej strane LED lampy sa nachádza spínač oranžovej farby, ktorý slúži na zapnutie a vypnutie LED lampy.

zadna strana

 

Vkladanie bateriek

Ak odoberieme zadný kryt LED lampy, môžeme do nej vložiť baterky. Pre fungovanie LED lampy sú potrebné 3 mikrotužkové alkalické batérie AAA. Čiernu časť spolu s baterkami vkladáme do lampy v smere šípok.

vkladanie baterky

 

LED žiarovky

Táto LED lampa má 9 LED žiaroviek. Pod led svetlom vám vytvrdne LED gél a gél lak za 30 sekúnd.

led ziarovky

Ako sa zakladajú batérie do LED baterky

Po otvorení zadnej strany baterky, môžeme do nej vložiť batérie. Z baterky vyberieme čierny plastový kryt a vložíme tam 3 alkalické batérie. Batérie vkladáme stranou mínus (plochou stranou baterky) smerom k pružinke. Plastový kryt spolu s batériami vložíme do LED baterky smerom, akým ukazuje šípka. LED baterku zavrieme a pre zapnutie/vypnutie stlačíme spínač.

Ako funguje LED baterka

Pre funkčnosť LED baterky potrebujeme do nej vložiť 3 alkalické batérie. Baterku zapneme spínačom na zadnej strane. Pri tvrdnutí gél laku ju držíme 7 - 8 cm od nechtov. Gél lak vytvrdne pod touto LED baterkou za 30 - 60 sekúnd.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019