Červená LED lampa na nechty na baterky


ID3736
Odošleme to hneď zajtra! Máme viac ako 10 kusov
LED baterka vytvrdí LED gély a gél laky z našej ponuky za 60 - 90 sekúnd. Naneste vrstvu LED gélu, alebo gél laku zapnite LED baterku a držte ju 7-8 cm... Celý popis
Naša cena 6.90
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

LED baterka vytvrdí LED gély a gél laky z našej ponuky za 60 - 90 sekúnd. Naneste vrstvu LED gélu, alebo gél laku zapnite LED baterku a držte ju 7-8 cm od nechtu. Svetlo musí dopadať priamo na necht. Napájanie na 3 AAA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Zapnutie LED lampy

Na zadnej strane LED lampy sa nachádza spínač oranžovej farby, ktorý slúži na zapnutie a vypnutie LED lampy.

zadna strana

 

Vkladanie bateriek

Ak odoberieme zadný kryt LED lampy, môžeme do nej vložiť baterky. Pre fungovanie LED lampy sú potrebné 3 mikrotužkové alkalické batérie AAA. Čiernu časť spolu s baterkami vkladáme do lampy v smere šípok.

vkladanie baterky

 

LED žiarovky

Táto LED lampa má 9 LED žiaroviek. Pod led svetlom vám vytvrdne LED gél a gél lak za 30 sekúnd.

led ziarovky

Ako sa zakladajú batérie do LED baterky

Po otvorení zadnej strany baterky, môžeme do nej vložiť batérie. Z baterky vyberieme čierny plastový kryt a vložíme tam 3 alkalické batérie. Batérie vkladáme stranou mínus (plochou stranou baterky) smerom k pružinke. Plastový kryt spolu s batériami vložíme do LED baterky smerom, akým ukazuje šípka. LED baterku zavrieme a pre zapnutie/vypnutie stlačíme spínač.

Ako funguje LED baterka

Pre funkčnosť LED baterky potrebujeme do nej vložiť 3 alkalické batérie. Baterku zapneme spínačom na zadnej strane. Pri tvrdnutí gél laku ju držíme 7 - 8 cm od nechtov. Gél lak vytvrdne pod touto LED baterkou za 30 - 60 sekúnd.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017