Profesionálna LED CCFL lampa na nechty 48W


ID4483

Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 11/2017. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Krémová perleťová kvalitná lampa s LCD displejom, LED diódami a špirálovitou CCFL žiarovkou. Vďaka LED diódam v lampe rýchlo vytvrdnú LED gély a gél laky. CCFL žiarovka zabezpečí tvrdnutie klasických UV gélov. Časovač si môžete nastaviť na 30, 60 alebo 90 sekúnd. Vďaka zrkadlovému vnútru sa svetlo rovnomerne rozloží a dochádza k rovnomernému vytvrdzovaniu gélov a gél lakov. Na displeji môžete sledovať čas. Lampa má senzor a po nastavení času sa zapne až po vložení rúk do lampy. Odnímateľné, magnetické dno je veľkou výhodou pri dezinfekcii povrchov, a aj pri pedikúre. Rozmer 27,4 x 26,6 x 13,5 cm.

Zapojenie do siete

Lampa sa zapája pomocou kábla s adaptérom do elektrickej siete. Celé ovládanie ako aj vstup na adaptér je na jej zadnej strane. Je to profesionálna dual LED lampa na nechty s LED diódami a so špirálovitou CCFL žiarovkou. Vďaka tejto kombinácii v nej vytvrdnú akékoľvek gél laky a UV gély. Má časovač, odnímateľné dno a senzor pohybu, ktorým sa spúšťa.

Zapojenie do siete

Jednoduché ovládanie

Zapnete ju nastavením časovača (30s, 60s, 90s) a vložením ruky do vnútra. Po uplynutí času sa sama vypne no opätovným vložením ruky sa senzorom zapne na naposledy nastavený čas. Po ukončení práce prístroj vypnite a odpojte zo siete.

Jednoduché ovládanie

Svietenie

V tejto UV LED lampe je 15 diód a špirálovitá CCFL žiarovka. Je energeticky úsporná a nenáročná na údržbu. Diódy sú umiestnené po stranách, čo umožňuje rovnomerne a v extra rýchlom čase vytvrdnutie všetkých typov gélov a gél lakov. Diódy nie je potrebné meniť, keďže majú veľmi dlhú životnosť. Lampa sa spustí vložením ruky, takže pohybovým senzorom. Je jednoduchá, spoľahlivá takže prácu s ňou si rýchlo osvoja ako začiatočníci, tak aj profesionáli. Vďaka časovaču a tým aká je praktická je vhodná do nechtových salónov a pre náročnejšie nechtové dizajnérky.

Svietenie

Profesionálna DUAL lampa s LED diódmi a s CCFL žiarovkou. Má jemnú krémovú farbu s perleťou. Vďaka odnímateľnému magnetickému dnu sa ľahko čistí a je vhodná aj na pedikúru. Zrkadlové vnútro zabezpečuje rovnomerné rozloženie svetla. Vytvrdne v nej UV gél, LED gél, BIO gél a gél lak za extrémne krátky čas. Celé ovládanie lampy ako aj výstup na adaptér sa nachádza na zadnej strane. Displej nám ukazuje zvolený čas svietenia. Na výber je z troch možností svietenia 30, 60 a 90 sekúnd. Po vložení ruky do vnútra, sa lampa zapne na vopred zvolený čas. Rozmery 27,4 x 26,6 x 13,5 cm.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017