Blog

Ružová LED lampa na nechty na baterky


ID3738
Do 14 dní Máme 0 kusov :(
LED lampa napájaná troma batériami typu AAA. Batérie nie sú súčasťou balenia. Pod týmto LED svetlom vytvrdne LED gél a všetky gél laky z našej ponuky.... Celý popis
Naša cena 5.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

LED lampa napájaná troma batériami typu AAA. Batérie nie sú súčasťou balenia. Pod týmto LED svetlom vytvrdne LED gél a všetky gél laky z našej ponuky. Lampu držte vo vzdialenosti 7-8 cm od nechta po dobu 60 - 90 sekúnd. Svetlo má dopadať na necht.
farba ružová
dĺžka 10 cm
výška 3 cm
šírka 3 cm

Zapnutie baterky

Na zadnej strane LED lampy nájdete spínač, ktorým lampu zapnete a vypnete.

zapnutieVkladanie bateriek

Po otvorení zadnej časti LED lampy môžete do nej vložiť baterky. Do lampy sú potrebné 3 alkalické batérie AAA. Čiernu časť spolu s vloženými baterkami vložte do LED lampy v smere šípok.

vkladanie baterky

LED žiarovky

Táto mini LED lampa má 9 LED žiaroviek. Pod jej led svetlom vytvdrne LED gél a gél lak za 30 sekúnd.

led ziarovky

Zadnú stranu lampy, kde sa nachádza aj veľký spínač, odskrutkujeme. Z vnútra vyberieme veľký plastový kryt a vložíme tam 3 alkalické AAA batérie. Vkladáme ich stranou mínus ( plochou stranou baterky) na pružinkovú časť. Keď máme všetky tri baterky v plastovom kryte správne vložené, kryt naspäť vložíme do vnútra baterky v smere šípky a vrchnáčik s vypínačom zaskrutkujeme späť. Skontrolujeme spínačom, či nám lampa svieti.

Lampu držíme cca 8 cm od nechtov. Doba svietenia je 30- 60 sekúnd na vytvrdnutie gél laku.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020