Červená kožená manikúrová sada

SOLINGEN
ID3917
SOLINGEN
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 01/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Luxusná 5-dielna manikúra Kellermann Solingen v dizajnovom koženom obale. Vyrobená z najkvalitnejších materiálov. V sade sú zahnuté nožnice na manikúru, štikačky na tvrdé nechty, pilník, pinzeta a nástroj na zatlačenie nechtovej kožičky. Všetky nástroje sú najvyššej kvality Solingen.

Manikúra obsahuje 5 nástrojov

Najkvalitnejšie nástroje určené na manikúru sú uložené v červenom koženom obale. Nachádzajú sa v ňom nožnice, štikačky na nechty, nástroj na zatláčanie nechtovej kožičky, pinzeta a kovový pilník. Všetky nástroje sú pevné a práca s nimi je pohodlná.

obsah

Kovový pilník

Súčasťou týchto štikacích kliešťov je malý kovový pilník. Môžete ho využiť na úpravu tvaru nechtov. Na vrchnej strane kliešťov je zobrazený znak Kellermann Solingen. 

kovový pilník

Tvar nožníc

Tieto nožnice sú určené na úpravu nechtov a nechtovej kožičky. Ich čepeľ je úzka a zahnutá, preto je práca s nimi veľmi pohodlná. Sú vyrobené z kvalitných materiálov. Tuhosť strihu nastavíte upínacou skrutkou. 

tvar noznic

 

Ako vyzerá obsah manikúry

Luxusná manikúra z kvalitnej ocele je umiestnená v koženom obale so spevneným kovovým rámom a zámkom. Set manikúry obsahuje manikúrové nožničky na kožtičku, štikačky na nechty, pinzetu na obočie, pilník a manikúrový nástroj. Manikúra je vyrobená v Nemecku značky Kellermann Solingen. Manikúrový set je praktický, vhodný do každej domácnosti. Rozmery púzdra sú: 11 x 6 x 2,5 cm.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018