Červená manikúra v koženom púzdre

SOLINGEN
ID3920
SOLINGEN
Odošleme to hneď zajtra! Máme už len 1 kúsok!
Kvalitný 3-dielny set na manikúru značky Kellermann Solingen uložený v koženom púzdre. Nástroje sú najvyššej Solingen kvality. V sade sú širšie zahnuté... Celý popis
Bežná cena 29.90
Ušetríte 9% 2.67
Naša cena 27.23
Zľava platí do 11.12.2017
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Kvalitný 3-dielny set na manikúru značky Kellermann Solingen uložený v koženom púzdre. Nástroje sú najvyššej Solingen kvality. V sade sú širšie zahnuté nožnice na nechty, pinzeta so šikmým hrotom a kovový pilník. Rozmer koženého obalu je 11 x 5 cm.

Nástroje na manikúru

V koženom puzdre sa nachádzajú nožnice so zahnutou čepeľou, pilník, a pinzeta na obočie. Nástroje sú najvyššej Solingen kvality. 

nastroje na manikuru

Tvar nožníc

Nožnice majú zahnutú čepeľ a pri úprave nechtov sú veľmi praktické. Nožnice sú pri špičke zúžené. Sú pevné, vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Nastaviť si ich môžete pomocou upínacej skrutky na čepeli. 

tvar noznic

Manikúra Solinger a jej obsah

Luxusná sada manikúry vyrobená v Nemecku- Solingen. Obal je v modernom prevedení z kože červenej farby. Sada obsahuje oceľové nástroje z najvyššej možnej kvality, akú môžete v domácej manikúry očakávať. V púzdre sú jedny nožnice na nechty s ohnutým koncom, pinzeta na obočie a pilník. Rozmery manikúry sú 11 x 5 cm.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017