Blog

Luxusná manikúra vo vínovočervenom obale

SOLINGEN

SOLINGEN
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Veľká 16-dielna kvalitná sada na manikúru Kellermann Solingen. Nástroje sú bezpečne uložené v ekokoženom lakovanom púzdre, ktoré sa zatvára zipsom. Pomôcky sú najvyššej Solingen kvality. Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. V luxusnom púzdre nájdete širšie zahnuté nožnice na nechty, úzke zahnuté nožnice na kožičku, pinzetu so šikmým hrotom, tenkú pinzetu, štikačky na manikúru, väčšie štikačky na pedikúru, kliešte na pedikúru, kliešte na manikúru, kovový pilník a sedem nástrojov na zatlačenie, orezanie kožičky, prípadne na čistenie nechtov. Rozmer púzdra je 20 x 12 x 3 cm.
farba červená
dĺžka 22 cm
šírka 14 cm
výška 3 cm

Prvá časť manikúry

V tejto časti manikúry sa nachádzajú nástroje na zatláčanie a orezanie kožičky, nástroj na čistenie nechtov,  menšie a väčšie štikačky na nechty a kovový pilník. 

 

prva cast

Druhá časť manikúry

V druhej časti manikúry sú nožnice s úzkou a so širšou zahnutou čepeľou, kliešte na manikúru a kliešte na pedikúru.

druha cast

Pinzety

V manikúre sú uložené aj dve pinzety. Jedna pinzeta je so šikmým hrotom a tá druhá je tenká.

pinzety

Tvar nástrojov

Na tejto fotografii môžete vidieť ako sú pinzety tvarované. 

tvar

Pilník

Súčasťou oboch štikacích kliešťov je kovový pilník. Vďaka nemu jednoducho a rýchlo upravíte tvar nechtov. Na vrchnej strane štikačiek je zobrazený znak Kellermann Solingen. 

pilnik

Čepeľ

Čepeľ nožníc je zúžená a mierne zahnutá. Nožnice sú pevné a praktické pri úprave nechtovej kožičky. Sú z kvalitného materiálu a práca s nimi je pohodlná.  Tuhosť strihu nastavíte upínacou skrutkou.  

cepel

Zúžená špička nožníc

Nožnice sú pevné a praktické. Špička nožníc je zúžená a mierne zahnutá. Určené sú na úpravu prírodných nechtov. Pomocou upínacej skrutky nastavíte tuhosť strihu.

zuzena spicka

Manikúra a jej nástroje

Luxusná veľká manikúrová sada v modernom vínovočervenom púzdre. Manikúrová sada obsahuje jedny nožničky so zahnutým koncom na kožtičku, nožničky na nechty so zahnutým koncom, štikačky na manikúru a pedikúru, manikúrové a pedikúrové kliešte, jedna pinzeta so zahnutým hrotom a druhá so špicatým hrotom, pilník a sedem manikúrových pomôcok. Všetky nástroje sú umiestnené v pevnom púzdre s kovovým zipsom. Vyrobené z najvyššej možnej Solingen kvalite. Manikúra je každodenný pomocník v domácnosti. Rozmery manikúry sú: 20 x 12 x 3 cm

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019