Luxusná manikúra vo vínovočervenom obale

SOLINGEN
SOLINGEN
Odošleme ešte dnes! Máme posledných 7 kusov
Veľká 16-dielna kvalitná sada na manikúru Kellermann Solingen. Nástroje sú bezpečne uložené v koženom lakovanom púzdre, ktoré sa zatvára zipsom. Pomôcky... Celý popis
Bežná cena 115.90
Ušetríte 7% 8.51
Naša cena 107.39
Zľava platí do 23.01.2018
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Veľká 16-dielna kvalitná sada na manikúru Kellermann Solingen. Nástroje sú bezpečne uložené v koženom lakovanom púzdre, ktoré sa zatvára zipsom. Pomôcky sú najvyššej Solingen kvality. V luxusnom púzdre nájdete širšie zahnuté nožnice na nechty, úzke zahnuté nožnice na kožičku, pinzetu so šikmým hrotom, tenkú pinzetu, štikačky na manikúru, väčšie štikačky na pedikúru, kliešte na pedikúru, kliešte na manikúru, kovový pilník a sedem nástrojov na zatlačenie, orezanie kožičky, prípadne na čistenie nechtov. Rozmer koženého púzdra je 20 x 12 x 3 cm.

Prvá časť manikúry

V tejto časti manikúry sa nachádzajú nástroje na zatláčanie a orezanie kožičky, nástroj na čistenie nechtov,  menšie a väčšie štikačky na nechty a kovový pilník. 

 

prva cast

Druhá časť manikúry

V druhej časti manikúry sú nožnice s úzkou a so širšou zahnutou čepeľou, kliešte na manikúru a kliešte na pedikúru.

druha cast

Pinzety

V manikúre sú uložené aj dve pinzety. Jedna pinzeta je so šikmým hrotom a tá druhá je tenká.

pinzety

Tvar nástrojov

Na tejto fotografii môžete vidieť ako sú pinzety tvarované. 

tvar

Pilník

Súčasťou oboch štikacích kliešťov je kovový pilník. Vďaka nemu jednoducho a rýchlo upravíte tvar nechtov. Na vrchnej strane štikačiek je zobrazený znak Kellermann Solingen. 

pilnik

Čepeľ

Čepeľ nožníc je zúžená a mierne zahnutá. Nožnice sú pevné a praktické pri úprave nechtovej kožičky. Sú z kvalitného materiálu a práca s nimi je pohodlná.  Tuhosť strihu nastavíte upínacou skrutkou.  

cepel

Zúžená špička nožníc

Nožnice sú pevné a praktické. Špička nožníc je zúžená a mierne zahnutá. Určené sú na úpravu prírodných nechtov. Pomocou upínacej skrutky nastavíte tuhosť strihu.

zuzena spicka

Manikúra a jej nástroje

Luxusná veľká manikúrová sada v modernom vínovočervenom púzdre. Manikúrová sada obsahuje jedny nožničky so zahnutým koncom na kožtičku, nožničky na nechty so zahnutým koncom, štikačky na manikúru a pedikúru, manikúrové a pedikúrové kliešte, jedna pinzeta so zahnutým hrotom a druhá so špicatým hrotom, pilník a sedem manikúrových pomôcok. Všetky nástroje sú umiestnené v pevnom púzdre s kovovým zipsom. Vyrobené z najvyššej možnej Solingen kvalite. Manikúra je každodenný pomocník v domácnosti. Rozmery manikúry sú: 20 x 12 x 3 cm

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018