Blog

Luxusná modrá detská manikúra

SOLINGEN

ID4125
SOLINGEN
Na sklade Máme už len 1 kúsok!
3-dielna manikúra pre bábätká. Nástroje vysokej kvality Kellermann Solingen. Manikúra pre bábätká. Púzdro je vyrobené z imitácie kože. V púzdre nájdete... Celý popis
Bežná cena 19.90 €
Ušetríte 12% 2.31 €
Naša cena 17.59 €
Zľava platí do 22.09.2019
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

3-dielna manikúra pre bábätká. Nástroje vysokej kvality Kellermann Solingen. Manikúra pre bábätká. Púzdro je vyrobené z imitácie kože. V púzdre nájdete zahnuté nožnice so zaobleným hrotom, malé štikačky na nechty a pinzetu so šikmým hrotom. Je vhodná aj ako veľmi praktický darček pre čerstvé mamičky. Rozmer púzdra 11 x 5,5 cm.
štítok Zľava, Akcia
farba modrá
výška 2.5 cm
šírka 7 cm
dĺžka 12.5 cm

3-dielna manikúra

Detská sada na úpravu nechtov obsahuje 3 nástroje. Všetky nástroje sú vyrobené z kvalitných materiálov a uložené sú v puzdre z nepravej kože. Manikúra obsahuje nožnice, ktorých hrot je zaoblený, malé štikacie kliešte a pinzetu. Všetky tieto nástroje sú určené na úpravu malých detských nechtíkov. Manikúra je značky Kellermann Solingen. Svojim pekným vzhľadom je vhodná aj ako darček do rodiny s malým dieťaťom. 

3-dielna manikura

Tvar nožníc

Nožnice v tejto manikúre sú určené na úpravu detských nechtov. Majú mierne zahnutú čepeľ so zaoblenou špičkou, aby nedošlo k poraneniu.  Sú vysrobené z kvalitných materiálov.  Práca s nimi je jednoduchá a bezpečná. Tuhosť strihu nastavíte pomocou upínacej skrutky. 

tvar noznic

Detská manikúra, ktorá je vhodná pre matky a rodiny s malými detičkami. Manikérske nástroje sú uložené v ochrannom púzdre zo svetlo modrej koženky. Vďaka svojej veľkosti a tvaru je vhodná do každej kabelky. Manikúra obsahuje mierne zahnuté nožnice so zaobleným hrotom, pinzetu so šikmým koncom a maličké štikačky vhodné na detské nechtíky. Rozmer púzdra je 11x5,5 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019