Manikúra v koženom obale s hadím vzorom

SOLINGEN
SOLINGEN
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2017. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Luxusný 6-dielny manikúrny set Kellermann Solingen, na úpravu prirodzených nechtov. Nástroje sú uložené v dizajnovom koženom púzdre, ktoré sa zatvára zipsom. Nástroje sú najvyššej Solingen kvality. V sade nájdete úzke zahnuté nožnice na kožičku, širšie zahnuté nožnice na nechty, pinzetu so šikmým hrotom, štikačky na nechty, kliešte na pedikúru a sklenený pilník. Nástroje sú bezpečne uložené. Rozmer púzdra 13,5 x 7,5 cm, výška 3 cm.

Obsah tejto manikúry

Nástroje sú uložené v koženom obale s hadím vzorom. Manikúra obsahuje úzke nožnice so zahnutou čepeľou, širšie nožnice na nechty, štikačky, pinzetu na obočie, slenený pilník a kliešte na pedikúru. Nástroje sú vyrobené z kvalitných materiálov.  

obsah

Pilník

Malý kovový pilník je súčasťou týchto štikacích kliešťov. Slúži na úpravu tvaru nechtov. Znak Kellermann Solingen, ktorý je zobrazený na vrchnej strane, zaručí kvalitu a dlhú životnosť tohto výrobku. 

pilník

Nožnice na úpravu nechtov

Tieto nožnice majú širšiu čepeľ, ktorá je pri špičke zúžená. Slúžia na úpravu prírodných nechtov. Tuhosť strihu nastavíte pomocou upínacej skrutky. 

noznice na upravu nechtov

 

Nožnice na kožičku

Nožnice s úzkou čepeľou sú určené na úpravu kožičky v okolí nechtov. Sú pevné, vyrobené z kvalitných materiálov. Čepeľ nožníc je mierne zahnutá. Pomocou upínacej skrutky na čepeli môžete nožnice nastaviť. 

noznice na kozicku

 

Luxusná manikúra a jej obsah

Manikúra je v koženom púzdre prevedení hadej kože. Obsahuje kvalitné oceľové pomôcky ako zahnuté nožničky na kožtičku, nožničky na nechty s ohnutým koncom, pinzetu so širokým a zahnutým hrotom, sklenený pilník a kliešte na pedikúru. Manikúra je vyrobená v Nemecku- Solingen značky Kellerman. Rozmery manikúry sú: 13,5 x 7,5 x 3 cm. Vhodná aj do kabelky.

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017