Blog

Manikúra v luxusnom obale

SOLINGEN

ID3918
SOLINGEN
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 12/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Kvalitná 5-dielna manikúra Kellermann Solingen uložená v dizajnovom rifľovom púzdre. V sade sú zahnuté nožnice na manikúru, štikačky na hrubé nechty, pinzeta so šikným hrotom, kovový pilník a zatlačovač kožičky. Nástroje sú najvyššej Solingen kvality.

Manikúrová sada s piatimi nástrojmi

Štikačky, nožnice na nechty, pilník, pinzeta na obočie a nástroj na zatlačanie kožičky. Tieto všetky nástroje sú uložené v peknom rifľovom obale. Sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Sú pevné, ľahké a manipulácia s nimi nie je vôbec náročná. Manikúra je ideálna do každej domácnosti a svojím pekným obalom je vhodná aj ako darček.

obsah

Kovový pilník

Štikaie kliešte obsahujú tento malý kovový pilník, ktorý môžete využiť na úpravu tvaru nechtov. Na vrchnej strane je zobrazený znak Kellermenn Solingen. 

kovovy pilnik

Úzke nožnice na manikúru

Čepeľ týchto nožníc je úzka a mierne zahnutá. Sú pevné a práca s nimi je pohodlná. Nožnice sú vyrobené z kvalitných materiálov. Sú určené na úpravu nechtov a kožičky v okolí nechtov. 

uzke noznice

Čo manikúrová sada obsahuje

Manikúrová sada v dizajnovom rifľovom obale. Púzdro má spevnené kovové rámy so zámkom. Manikúra obsahuje kvalitné oceľové nástroje ako sú nožničky na kožtičku, manikúrové štikačky na nechty, pinzetu, pilník a jeden manikúrový nástroj. Manikúrový set v modernom obale je vyrobený v Nemecku značky Kellermann Solingen. Rozmery púzdra sú 11 x 6 x 2,5 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019