Blog

Manikúra z chirurgickej ocele


ID5369
Odošleme to hneď zajtra! Máme posledné 4 kusy
Pevné nástroje na manikúru a pedikúru sú bezpečne uložené v pevnom púzdre, ktorého povrch pripomína koženku. Kvalitné prevedenie nástrojov aj obalu. Nájdete... Celý popis
Naša cena 16.99
uvedené ceny sú s DPH

Popis produktu

Pevné nástroje na manikúru a pedikúru sú bezpečne uložené v pevnom púzdre, ktorého povrch pripomína koženku. Kvalitné prevedenie nástrojov aj obalu. Nájdete tu nožnive na nechty, kliešte na tvrdé nechty a kožičku, malé štikačky na mäkkšie nechty, veľké štikačky na pedikúru, štikačky na kožičku, kovový pilník, zatlačovač a orezávač kožičky, pinzetu so šikmým hrotom, orezávač kožičky v tvare vidličky, malý zatlačovač a hrot na čistenie nechtov, nástroj na čistenie pleti a lopatku, ktorú môžete použiť na čistenie nechtov, alebo na zatlačenie kožičky a očistenie nechta. Takáto sada manikúry má široké využitie a čo je najdôležitejšie, všetky pomôcky sú na jednom mieste. Obal má rozmer 15,5 x 8 x 2 cm. Nie je priveľmi veľký, preto je manikúra vhodná aj do kabelky. Môže však poslúžiť aj ako praktický darček, ktorý nájde využitie v každej rodine.

štítok Novinka
farba hnedá
šírka 8 cm
dĺžka 15.5 cm
výška 2 cm

Manikúra obsahuje 12 nástrojov

Manikúra vhodná aj na pedikúru obsahuje 12 kovových nástrojov, ktoré sú uložené v pevnom púzdre. Obsahuje veľké štikačky, malé štikačky, kliešte na kožičku, nožničky, štikačky na kožu, kovový pilník, orezávač a zatlačovač na kožičku, pinzetu so šikmým hrotom, lopatku a nástroj na čistenie pleti. Praktické balenie a veľkosť púzdra umožnuje mať manikúru vždy pri sebe. Elegantná manikúra je taktiež vhodná aj ako darček.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018