Blog

Manikúra z chirurgickej ocele


Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 10/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Pevné nástroje na manikúru a pedikúru sú bezpečne uložené v pevnom púzdre, ktorého povrch pripomína koženku. Kvalitné prevedenie nástrojov aj obalu. Nájdete tu nožnice na nechty, kliešte na tvrdé nechty a kožičku, malé štikačky na mäkkšie nechty, veľké štikačky na pedikúru, štikačky na kožičku, kovový pilník, zatlačovač a orezávač kožičky, pinzetu so šikmým hrotom, orezávač kožičky v tvare vidličky, malý zatlačovač a hrot na čistenie nechtov, nástroj na čistenie pleti a lopatku, ktorú môžete použiť na čistenie nechtov, alebo na zatlačenie kožičky a očistenie nechta. Takáto sada manikúry má široké využitie a čo je najdôležitejšie, všetky pomôcky sú na jednom mieste. Obal má rozmer 15,5 x 8 x 2 cm. Nie je priveľmi veľký, preto je manikúra vhodná aj do kabelky. Môže však poslúžiť aj ako praktický darček, ktorý nájde využitie v každej rodine.
štítok Novinka
farba hnedá
šírka 8 cm
dĺžka 15.5 cm
výška 2 cm

Manikúra obsahuje 12 nástrojov

Manikúra vhodná aj na pedikúru obsahuje 12 kovových nástrojov, ktoré sú uložené v pevnom púzdre. Obsahuje veľké štikačky, malé štikačky, kliešte na kožičku, nožničky, štikačky na kožu, kovový pilník, orezávač a zatlačovač na kožičku, pinzetu so šikmým hrotom, lopatku a nástroj na čistenie pleti. Praktické balenie a veľkosť púzdra umožnuje mať manikúru vždy pri sebe. Elegantná manikúra je taktiež vhodná aj ako darček.

Púzdro manikúrovej sady

Hnedé púzdro s prešívanou kožou je spevnené oceľovým rámom. Manikúrová sada je vhodná na domáce, ale aj profesionálne použitie.

 

Nástroje manikúrovej sady

Sada obsahuje kovové nástroje vhodné na minukúru aj pedikúru. Nachádza sa tu pinzeta, ktorej koniec je spevnený gumeným kolieskom. Lopatka, ktorá môže byť využívana na čistenie nechtov. Nástroj na čistenie pleti, kovový pilník, zatlačovač kožičky a orezávač kožičky, ktorý má tvar vidličky.

Kliešte a nožnice sady

V sade tiež nájdete nožničky na strihanie nechtov, kliešte, štikačky vhodné na manikúru i pedikúru, a taktiež štikačky na kožičku.

 

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019