Blog

Manikúrová sada v luxusnom púzdre

SOLINGEN
SOLINGEN
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 01/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

7-dielna manikúra najvyššej kvality Kellermann Solingen. Púzdro je z imitácie kože a krokodílej kože. Je vystužené kovovým rámom so zapínaním. Vo vnútri nájdete prehľadne uložené nástroje na manikúru. Nožnice na nechty, nožničky na kožtičku, malé štikačky na manikúru, pinzetu, pilník a dva nástroje na zatlačenie kožičky a čistenie nechtov. Rozmer púzdra 15 x 7 x 2 cm.

farba hnedá

Manikúra obsahuje 7 nástrojov

Manikúra určená na úpravu nechtov. Je značky Kellermann Solingen a všetky jej nástroje sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Obsahuje sedem nástrojov. Všetky sú pevné a pohodlne sa s nimi pracuje. Manikúra je vhodná do každej domácnosti a tiež aj ako darček. Nástroje sú uložené v peknom puzdre, ktoré je spevnené kovovým rámom. Znak Kellermann Solingen je na puzdre pripevnený z prednej strany. Manikúra obsahuje nožnice na kožičku, nožnice na nechty, pinzetu, dva nástroje na zatláčanie kože a čistenie nechtov, kovový pilník a štikačky. 

manikura obsahuje

Kovový pilník

Malý kovový pilník je súčaťou týchto štikacích kliešťov. Ľahko a rýchlo ním upravíte tvar nechtov. Na vrchnej strane je zobrazený znak Kellermann Solingen.  

kovovy pilnik

Nožnice a ich tvar

Nožnice s úzkou čepeľou sú určené na úpravu kože v okolí nechtov. Sú ľahké, pevné a manipulácia s nimi je jednoduchá. Sú vyrobené z kvalitných materiálov. Čepeľ nožníc je mierne zahnutá. Na nožnicicach môžete nastaviť tuhosť strihu pomocou upínacej skrutky. 

noznice a ich tvar

Čepeľ nožníc

Nožnice so zúženou špičkou. Sú určené na úpravu prírodných nechtov. Čepeľ je mierne zahnutá. Nožnice sú vyrobené z kvalitných materiálov. Tuhosť strihu nastavíte upínacou skrutkou. 

cepel noznic

Je to manikúrová sada nástrojov, uložená v krásnom luxusnom obale. Vďaka vzhľadu a farbe púzdra, je manikúra vhodná pre ženy aj mužov. Púzdro manikúry je z imitácie krokodílej kože, spevnené oceľovým rámom. Manikérske nástroje sú v púzdre dobre upevnené a chránené. Sada obsahuje nožnice na nechty, nožnice na kožičku, malé štikačky na manikúru, kovový pilník, pinzetu zo šikmým koncom a dva nástroje na zatlačenie a očistenie kožičky. Rozmer púzdra je 15 x 7 x 2 cm.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2018