Blog

Ružová sada na manikúru

SOLINGEN

ID4126
SOLINGEN
Na sklade Máme už len 1 kúsok!
3-dielna manikúra pre bábätká, kvalitnej výroby Kellermann Solingen. Nástroje sú z pevných materiálov a sú dostatočne ostré pre presný a čistý strih. V... Celý popis
Bežná cena 19.90 €
Ušetríte 12% 2.31 €
Naša cena 17.59 €
Zľava platí do 02.06.2020
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

3-dielna manikúra pre bábätká, kvalitnej výroby Kellermann Solingen. Nástroje sú z pevných materiálov a sú dostatočne ostré pre presný a čistý strih. V ružovom púzdre z nepravej kože nájdete zahnuté nožnice so zaobleným hrotom, pinzetu so šikmým hrotom a maličké štikačky na mäkké detské nechtíky. Takúto milú manikúru môžete aj darovať. Je to veľmi praktický darček do každej rodiny s malými deťmi.
štítok Zľava, Výpredaj
farba ružová
výška 2.5 cm
šírka 7 cm
dĺžka 12.5 cm

Obsah manikúry

Kvalitná manikúra značky Kellermann Solingen. Obsahuje 3 nástroje určené na úpravu detských nechtíkov. Súčasťou tejto manikúry sú nožnice so zaobleným hrotom, pinzeta a malé štikacie kliešte. Kliešte majú malý oblúčik, pretože sú určené na strihanie destkých nechtov. Všetky nástroje sú pevné a sú uložené v ružovom puzdre z nepravej kože. Manikúra je ideálna do každej domácnosti s malými deťmi a svojím vzhľadom vhodná aj ako darček. 

obsah manikury

Tvar nožníc

Nožnice majú mierne zahnutú čepeľ a zaoblenú špičku. Sú určené na strihanie detských nechtov. Sú pevné a dobre padnú do ruky. Práca s nimi je jednoduchá a pohodlná. Nožnice sú vyrobené z kvalitných materiálov. Tuhosť strihu nastavíte pomocou upínacej skrutky. Celková dĺžka nožníc je 9 cm. 

tvar noznic

Manikúra určená pre deti. Nástroje sú chránené púzdrom z nepravej kože. Má krásnu pastelovo ružovú farbu, ideálna pre mladé slečny. Sada obsahuje zahnuté nožnice so zaobleným hrotom, pinzetu so šikmým koncom a maličké štikačky určené na detské nechtíky. Je praktická a vhodná na každodenné nosenie v kabelke. Rozmery manikúry sú 11 x 5,5 cm

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2020