Blog

Silcare sequent white eco 12g

SILCARE

ID4353
SILCARE
Vašu objednávku odošleme hneď v pondelok Máme viac ako 50 kusov
Snehovo biely akryl určený na bielu špičku pri francúzskej manikúre. Veľmi dobre kryje a môžete ho použiť aj na vytváranie 3D ozdôb. Je vhodný aj na modelovanie... Celý popis
Naša cena 3.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Snehovo biely akryl určený na bielu špičku pri francúzskej manikúre. Veľmi dobre kryje a môžete ho použiť aj na vytváranie 3D ozdôb. Je vhodný aj na modelovanie na tipy alebo šablóny. V tomto balení je len prášok. Aby ste s ním mohli pracovať je nevyhnutné spracovať ho s liquidom. Ideálny je liquid s fialovým nádychom, ktorý zabraňuje zožltnutiu akrylu. Štetec namočte do liquidu a následne do prášku. S vytvorenou guličkou môžete pracovať podľa potreby. Roztláčajte ju štetcom dostatočne rýchlo, aby vám hmota nezatvrdla. Tvrdne totiž voľne na vzduchu, nedáva sa do UV lampy.
farba biela
výška 3 cm
šírka 4 cm
dĺžka 4 cm

Akrylový púder bielej farby na francúzsku manikúru a iné rôzne zdobenie. Prášok miešame vždy spolu s liquidom, vďaka čomu sa nám vytvorí modelovacia hmota, ktorú následne aplikuje na necht. Počas modelovania pracujeme rýchlejšie, lebo akryl pomaly schne a tvrdne. Hotové nechty sú veľmi pevné a tvrdé. Aby boli krásne lesklé, použijeme číry lak alebo UV lesk.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021