Blog

Rhódiovaný náramok Swarovski

L&S BOHEMIA

ID4638
L&S BOHEMIA
Vašu objednávku odošleme hneď zajtra! Máme už len 2 kusy
Dámsky náramok jabloneckej bižutérie s rhodiovaným povrchom, ktorý znižuje výskyt alergických reakcií a zabraňuje korózii na vzduchu. Náramok zdobia tri... Celý popis
Naša cena 17.99 €
Uvedené ceny sú s DPH (20%)

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Dámsky náramok jabloneckej bižutérie s rhodiovaným povrchom, ktorý znižuje výskyt alergických reakcií a zabraňuje korózii na vzduchu. Náramok zdobia tri guľaté kryštály vo farbe Crystal s krásnymi odleskmi od denného svetla, zapína sa na karabínku s možnosťou nastavenia podľa potreby. Náramok je vhodný na bežné nosenie aj na rôzne špeciálne udalosti.
štítok Novinka
farba číra

Ako to bude vyzerať? 

Na fotke môžete vidieť ako vyzerá náramok na ruke, takto bude vyzerať aj na vás. Kryštály sa lesknú pri každom pohybe zápästia a určite upútajú pozornosť. Celková dĺžka náramku je 21cm s možnosťou zapnutia podľa potreby, čiže sadne na zápästie akejkoľvek ženy. Pri dennom nosení stačí doladiť jednoduchými náušnicami alebo náhrdelníkom a je to. 

Ilustračné foto na ruke

Zabalené v krabičke

Obdarujte seba alebo niekoho blízkeho týmto žiarivým náramkom. My vám ho doručíme zabalený v originálnej darčekovej krabičke.

Darčeková krabička

Informácie od výrobcu

Certifikát originality si môžete stiahnuť tu

Vážená zákazníčka, vážený zákazník ďakujeme vám za zakúpenie našich ručne vyrobených šperkov, pre ich výrobu boli použité kryštály Swarovski Elements.

Zásady nutné pre predĺženie životnosti týchto bižutérnych šperkov:

  • nenechávajte si šperk pri plávaní, sprchovaní, umývaní rúk
  • nenechávajte si šperk pri nanášaní parfumu, krému alebo iných kozmetických  prípravkov
  • šperk odložte pred spaním
  • odložte šperk pred športom

Reklamáciu nie je možné uznať:

  • v dôsledku nedodržania vyššie uvedených zásad
  • v dôsledku prirodzeného opotrebenia
  • v dôsledku mechanického opotrebenia
  • v dôsledku poškodenia čistiacimi alebo chemickými prostriedkami

Ručne vyrobený náramok jabloneckej bižutérie, ktorý je obohatený luxusnými kryštálmi Swarovski Elements. Kryštál je čírej farby okrúhleho tvaru rivoli. Je zdravotne nezávadný, preto je vhodný aj pre alergikov. Jeho povrch je rhodiovaný a postriebrený niekoľkými vrstvami a tým je šperk chránení proti korózii. Luxusný náramok vám bude doručený v darčekovom balení.

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2021