Blog

Červené kliešte s pevnou rukoväťou

SOLINGEN

ID3914
SOLINGEN
Je nám to ľúto, no posledný kúsok sme predali v 10/2018. Skúsime Vám však ponúknuť náhradu, ktorá by Vám mohla vyhovovať!

Popis produktu

Špičkové kliešte na nechty Kellermann Solingen. Ostré čepele pre ostrý a presný strih. Vhodné na strihanie zhrubnutých nechtov na nohách. Čepele sú poniklované. Majú hrubšie, protišmykové rukoväte. Skrutkou si nastavíte tuhosť stisku. Celková dĺžka klieští 11,5 cm. Uložené v závesnom plastovom púzdre. Pre dezinfekciu ich nevkladajte do parného sterilizátora. Čistite ich v ultrazvukovej čističke, alebo dezinfekciou na náradie.
štítok Novinka
farba červená
výška 1 cm
šírka 4 cm
dĺžka 11.5 cm

Kliešte na pedikúru

Kliešte sú kvalitným nemeckým výrobkom. V tejto polohe sú pripravené na strihanie. Určené sú na strihanie nechtov na nohách. Rukoväť kliešťov je hrubšia a protišmyková. Je sýtej červenej farby. Znak Kellermann Solingen, ktorý je na kliešťoch zobrazený, zaručí vysokú kvalitu a dlhú životnosť tohto výrobku. Sú pevné a práca s nimi nie je vôbec náročná. 

klieste na pedikuru

Čepeľ

Čepele týchto kliešťov sú ostré a preto je práca s nimi rýchla a jednoduchá. Tuhosť strihu môžete nastaviť vďaka upínacej skrutke. Kliešte sú kvalitným nemeckým výrobkom a sú vhodné do každej domácnosti. Pod upínacou skrutkou je zobrazený znak Kellermann Solingen. 

cepel

Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2019