Čierno zlaté kliešte na nechty

SOLINGEN
ID3912
SOLINGEN
Odošleme to hneď zajtra! Máme už len 2 kusy
Špičkové, pevné kliešte na nechty Solingen Kellermann. Majú ostré čepele pre ostrý a presný rez. Upínacou skrutkou si nastavíte tuhosť strihu. Povrch klieští... Celý popis
Naša cena 11.27
uvedené ceny sú s DPH

Odporúčame dokúpiť

Popis produktu

Špičkové, pevné kliešte na nechty Solingen Kellermann. Majú ostré čepele pre ostrý a presný rez. Upínacou skrutkou si nastavíte tuhosť strihu. Povrch klieští je pokovený zlatavou farbou. Rukoväte sú čierne. Celková dĺžka 10 cm. Balené v plastovom závesnom púzdre. Čistite ich v ultrazvukovej čističke, alebo dezinfekciou na náradie.

Otvorené kliešte

Kliešte značky Kellermann Solingen. Sú nemeckým výrobkom, ktorý je vyrobený z najkvalitnejších materiálov.  Čepele kliešťov sú ostré a preto je práca s nimi rýchla a jednoduchá. Sú ľahké, pevné a dobre padnú do každej ruky. Vhodné do každej domácnosti.  Čepele sú pozlatené, rukoväte majú čiernu farbu. 

otvorene klieste

Tvar štikačiek

Kvalitný výrobok určený na pedikúru. Na kliešťoch je zobrazený znak Kellermann Solingen, čo zaručí dlhú životnosť tohto výrobku. Pomocou upínacej skrutky nastavíte tuhosť strihu. Sú vhodné do každej domácnosti. Ich celková dĺžka  je 10 cm. 

tvar stikaciek

späť k zoznamu produktov späť k zoznamu späť idem si to kúpiť
Copyright Top-Nechty.sk © 2009 - 2017